Makijaż nowościami od Veoli Botanica – Let’s Glow + Chaga Mood Booster

Dzisiaj mam dla  Ciebie makijaż nowościami od”Veoli Botanica” – podkładem Let’s Glow, w połączeniu z bazą Chata Mood Booster. O ile baza okazała być się świetna, o tyle podkład totalnie mnie rozczarował.

Podkład Veoli Botanica – Let’s Glow

 

 

Nawilżająco- rozświetlający podkład „Veoli Botanica Let’s Glow” ma za zadanie nawilżać i wygładzać skórę nadając jej subtelny efekt glow. 

Opakowanie / Formuła

Minimalistyczna buteleczka z pompką kryje podkład którego formuła jest lekka i niestety nieestetycznie wygląda na skórze, wypełnia pory tworząc brzydkie czopy co możecie dokładnie zobaczyć na filmie poniżej. Dodatkowo podkreśla suche skórki i dość szybko się ściera.

 

Swatch Veoli Botanica 1.0N Let’s Glow

 

-bardzo jasny neutralny beż.

Aktywne Składniki

Podkład posiada  w swoim składzie wygładzający i rozświetlający ekstrakt z kwiatu porcelanowego, nawilżającą betainę z buraka oraz natłuszczający i przeciwstarzeniowy skwalan z trzciny cukrowej.

 

 

Trwałość

Podkład w zasadzie od początku nieładnie ścierał się na brodzie i w okolicy skrzydełek nosa.

Baza Veoli Botanica – Chaga Mood Booster

 

 

„Chaga Mooda Booster”  to baza o działaniu odprężająco-wygładzającym z adaptogenami. Ma za zadanie nawilżyć, ukoić  i nadać cerze zdrowy rozświetlony wygląd. I wszystko to robi! Jest świetna.

 

 

Opakowanie / Formuła

Opakowanie wyglądem przypomina te od podkładu, zawiera pompowy aplikator. Formuła jest wodnista i lejąca, przepięknie scala się z cera nadając jej subtelny efekt głów! Świetnie nadaje się do samodzielnej aplikacji w cieplejsze dni jak i pod podkład.  W odróżnieniu od podkładu, baza sprawdziła się bardzo dobrze!

 

aktywne składniki

Produkt zawiera kojący ekstrakt z grzybów chaga, przeciwstarzeniowy ekstrakt z owoców granatu, skwalan z trzciny cukrowej oraz glicerynę.

 

 

Efekty działania

Nawilżona, rozświetlona cera o delikatnie ujednoliconym kolorycie.

TEST NA ŻYWO

PODOBNE
KOMENTARZE