Mizon Enjoy Vital-Up Time Opinia | Azjatycka pielęgnacja, maski w płachcie dla skóry dojrzałej

Mizon Enjoy Vital-Up Time

Dzisiaj przygotowałam dla Was kolejny post z cyklu Koreańska Pielęgnacja. Tym razem zajmę się  recenzją maseczek w płachcie Mizon Enjoy Vital-Up Time. W lini tej mamy do wyboru całkiem sporą ilość, dostosowanych do aktualnych potrzeb skóry kosmetyków. Kilka z nich przedstawię w dzisiejszym wpisie, licząc na to, że choć trochę pomogę w wyborze tego właściwego dla siebie.

 

Mizon Enjoy Vital-Up Time

 

Mizon Enjoy Vital-Up Time

 

Mizon Enjoy Vital-Up Time Opinia

 

Wszystkie z opisanych dzisiaj masek w płachcie nakładamy po uprzednim oczyszczeniu, i wklepaniu toniku w skórę twarzy, na 10-20 minut.

 

Mizon Enjoy Vital-Up Time

 

 

 

Mizon Enjoy Vital-Up Time Nourish Your Rough Skin

„Enjoy Vital-Up Time Nourish” powstała z myślą o suchej, zmęczonej skórze, wymagającej odpowiedniego odżywienia, wygładzenia i nawilżenia. W składzie zawiera ekstrakt z awokado, alantoninę i kwas hialuronowy. Bawełna nasączona jest kosmetykiem o wodnistej i lekko tłustej formule. Po nałożeniu na twarz pocżątkowo czułam lekkie pieczenie, które dość szybko zniknęło. W tym miejscu wspomnę, że aktualnie moja cera jest dość mocno podrażniona terapią retinoidami, więc przypuszczam, że tego typu reakcja może mieć miejsce u osób ze skórą bardzo uwrażliwioną różnymi zabiegami.

Natychmiastowo po użyciu pozostaje wyczuwalny, lepki film, który jak dla mnie jest mało komfortowy. Formuła jest dla mnie za ciężka i za bogata. Wprawdzie skóra jest ładnie nawilżona, ale jestem przekonana, że maseczka używana bardziej regularnie będzie mnie zapychać. Poleciłabym ja przede wszystkim kobietom ze skórą bardzo suchą.

Mizon Enjoy Vital-Up Time Nourish Your Rough Skin

 

Kosmetyk do kupienia tutaj.

 

Mizon Enjoy Vital-Up Time Whitening Mask

Rozjaśniająca maska z białą lilią, kwasem hialuronowym i alantoniną w składzie, Time Whitening Mask ma za zadanie rozjaśniać skórę redukując przebarwienia, działać kojąco, odświeżać, nawilżać i dodawać blasku. Płachta nasączona jest wodnistą, lepkawą substancją, która po nałożeniu na twarz daje uczucie lekkiego mrowienia i przyjemnego chłodzenia. Po zdjęciu płachty skóra pozostaje nieznacznie lepka i nawilżona.
W toku dłuższego stosowania nie zapycha, ładnie odżywia, ale niestety nie zauważyłam ujednolicenia kolorytu skóry. Myślę, że produkt ten lepiej się sprawdzi niż poprzedni u właścicielek skóry tłustej i mieszanej.

Mizon Enjoy Vital-Up Time

 

 

Maska do kupienia tutaj.

Mizon Enjoy Vital-Up Time Return Your Face Young
(Anti Wrinkle Mask)

 

Przeciwzmarszczkowa maska Enjoy Vital-Up Time Return Your Face Young w składzie zawiera alantoinę, filtrat ze śluzu ślimaka i kwas hialuronowy. Producent obiecuje wygładzenie skóry, regenerację, nawilżenie, odżywienie i ujędrnienie, jak również rozjaśnienie przebarwień i pomoc w regeneracji blizn. Natychmiastowo po nałożeniu maski wyraźne jest uczucie przyjemnego chłodzenia. Esencja z płachty bardzo ładnie się wchłania nie pozostawia po sobie tłustego filmu, co każe i przypuszczać, że nawet przy częstszym użytkowaniu produkt nie będzie zapychał.
Maska doskonale się sprawdzi w przypadku skóry suchej, wrażliwej oraz dojrzałej. Chyba moja ulubiona z dotychczas testowanych.

 

Mizon Enjoy Vital-Up Time Return Your Face Young

 

Maska do kupienia tutaj.

 

Mizon Enjoy Vital-Up Time Line Fit Mask

 

Doskonała maska dla skóry dojrzałej, która dzięki zawartości peptydów, alantoliny i kwasu hialuronowego ma za zadanie przywrócić jędrność i elastyczność skórze. Napięcie i wygładzenie spotęgowane jest również doskonałym przyleganiem płachty do skóry. Dzięki specjalnym wycięciom na uszy jesteśmy wstanie idealnie naciągnąć maskę zarówno na twarzy jak i pod brodą. Produkt poleciłabym kobietom, które powoli zaczynają walczyć z grawitacją i utratą jędrności skóry.

Mizon Enjoy Vital-Up Time Line Fit Mask

 

Kosmetyk kupicie tutaj.

 

Mizon Enjoy Vital-Up Time

 

Tutaj znajdziesz recenzję masek w płachcie Manefit. Zapraszam!

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Mizon Enjoy Vital-Up Time
Ocena autora
41star1star1star1stargray