Bourjois Rouge Velvet Ink – Matowa pomadka w płynie, która przetrwa 24 godziny? Recenzja!

Szukasz idealnej pomadki, która przetrwa cały dzień, a może nawet i dłużej? Czy warto zainwestować w Rouge Velvet Ink od Bourjois? Właśnie przetestowałam tę matową pomadkę w płynie, która obiecuje efekt tatuażu na 24 godziny i mogę zdradzić, że moje wrażenia były bardzo pozytywne.

Pierwsze wrażenie

Kiedy pierwszy raz ujrzałam pomadkę Bourjois Rouge Velvet Ink, nie wiedziałam, czego się spodziewać. Wydawała mi się dość nietypowa – miękka gąbka zamiast tradycyjnej sztyfty, ażurowe opakowanie z wygrawerowanym napisem – ale postanowiłam dać jej szansę. Wybrałam kolor 07 – Plum Plum Girl.

Aplikacja

Zaskoczył mnie fakt, że pomadka jest bardzo łatwa w aplikacji. Gąbeczka dokładnie i równomiernie rozprowadza produkt na ustach. Konsystencja Rouge Velvet Ink jest dość gęsta i pozwala na precyzyjne malowanie konturu, a potem wypełnienie ust. Po nałożeniu pierwszej warstwy widoczne są wyraźne prześwity, ale po dokładnym przesuszeniu (ok. 10-15 minut) pomadka staje się matowa.

Trwałość

Czy Rouge Velvet Ink rzeczywiście przetrwa 24 godziny? Tak! Trzeba jednak pamiętać, żeby unikać tłustych potraw, oleistych produktów do makijażu i picia napojów bezpośrednio ze szklanki. Po pierwszych kilku godzinach pomadka nieco się ściera, zwłaszcza w środkowej części ust, ale nadal wygląda dobrze. Wygląda na to, że Rouge Velvet Ink jest niezniszczalna!

Kolory

Bourjois Rouge Velvet Ink jest dostępna w pięciu kolorach, a ja miałam okazję przetestować dwa z nich: Plum Plum Girl (07) i Magni-fig (10). Plum Plum Girl to piękny, ciemny odcień bordo, a Magni-fig to odcień fioletu. Oba kolory są bardzo intensywne, pięknie podkreślają usta i idealnie pasują na wieczorne wyjścia.

Podsumowanie

Bourjois Rouge Velvet Ink to pomadka w płynie, która zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Dużym plusem jest jej trwałość, a także wygoda podczas aplikacji. Matowe wykończenie i piękne kolory też na pewno przypadną do gustu wielu kobietom. Polecam Rouge Velvet Ink, na pewno się nie zawiedziecie!