Clarins Hydra-Essentiel Nawilżający Balsam do Ust

Clarins Hydra-Essentiel Nawilżający Balsam do Ust

O niewiarygodnie dobrych właściwościach kultowego balsamu do ust Clarins Hydra-Essentiel nasłuchałam się bardzo dużo. Podobno jako jeden z niewielu ma zapewniać nawilżenie, które utrzymuje się na wiele godzin nawet po starciu produktu.

Clarins Hydra-Essentiel Nawilżający Balsam do Ust


Clarins Hydra-Essentiel Nawilżający Balsam do Ust

Opakowanie i Formuła

Niebieska, niewielkich rozmiarów tubka ma ściętą końcówkę, która znacznie ułatwia aplikację balsamu na usta. Sama formuła jest kremowo-tłustawa i przyjemnie otula usta, nie lepiąc się przy tym. W składzie mamy wosk z błękitnego lotosu, który odpowiedzialny jest za odpowiednie nawilżenie ust i zapewnienie właściwości pielęgnacyjnych. Idealnie nadaje się jako baza pod pomadkę.

Clarins Hydra-Essentiel Nawilżający Balsam do Ust

Efekty stosowania

Balsam stosowany regularnie ( ja lubię nakładać go na usta również na noc) w zauważalny sposób poprawia kondycję ust. Suche skórki i pęknięcia stają się historią, nawet w tak trudnym okresie jak sezon zimowo-grzewczy nie ma z nimi problemu.

⭐️ Sprawdź również: Przeciwstarzeniowa pielęgnacja ust z Sensai ⭐️
⭐️ Sprawdź również: Sposoby na użycie balsamu do ust o których jeszcze nie słyszałaś ⭐️


Kultowy balsam do ust Clarins Hydra-Essentiel

„Clarins Hydra-Essentiel” to z całą pewnością jeden z droższych produktów tego typu na który się zdecydowałam, a to za sprawą fenomenalnych opinii. I wiecie co? Wszystko co słyszałam okazało się być prawdą! Kosmetyk zdecydowanie wpłynął na kondycję moich ust i zdążyłam już zapomnieć co to znaczy nie móc nakładać matowej pomadki.

 

Kupisz ᵀᵁᵀᴬᴶ

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Clarins Hydra-Essentiel
Ocena autora
51star1star1star1star1star