PIXI Retinol Tonic – Zachowaj młodość !

Pixi Glow Tonic używałam wiele miesięcy i zużyłam kilka opakowań. To jeden z tych produktów, który niby nie daje wiele, ale jak jak przestajesz go stosować zaczynasz widzieć znaczącą różnicę. Całkiem niedawno na rynku pojawiła się nowość marki. Tym razem otrzymujemy przeciwstarzeniowy tonik którego aktywnym składnikiem jest retinol. Dzisiaj poznacie PIXI Retinol Tonic, który satnie się Waszym sprzymierzeńcem w walce o młodą skórę.

PIXI Retinol Tonic


PIXI Retinol Tonic

 

Opakowanie / Formuła

Plastikowa, zwyczajne wyglądając minimalistyczna buteleczka dostępna jest w dwóch pojemnościach – 250 i 100 ml. Formuła jest wodnista i w jako można się spodziewać po tego typu produktach, nie zostawia filmu i szybciutko się wchłania. Najlepsze rezultaty uzyskasz aplikując tonik na płatek kosmetyczny, nie od razu na skórę. W ten sposób lepiej wtłoczysz produkt i pozbędziesz się martwych komórek naskórka. Produkt nie podrażnia, idealnie nadaje się do włączenia do codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

 

 

PIXI Retinol Tonic

Efekty regularnego stosowania

W toku dłuższego stosowania można zauważyć wygładzenie cery, nieobecność suchych skórek i świetne jej przygotowanie pod kolejne kroki pielęgnacyjne. Zdecydowanie rzadziej pojawiają się również nieproszeni goście.

Komu polecam?

Tonik przeznaczony jest przede wszystkim do skóry dojrzałej, ale również ma działanie zapobiegające pojawianiu się zmarszczek, oczywiście gdy stosujemy go w kompleksowej pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Samodzielnie nie zdziała zbyt wiele.

/ tutaj kupisz/


⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: D’Alchemy nawilżający tonik, wato? ⭐️
⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Serum wspomagające odporność skóry ⭐️


Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
PIXI Retinol Tonic
Ocena autora
51star1star1star1star1star

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.