Ranking zwierząt – ulubiency miesiąca stycznia 2019 i grudnia 2018

Co łączy przypadający na styczeń 2019 i grudzień 2018 rok? Mogłoby się wydawać, że oprócz zimy, nie wiele. Ale my na Color of Life mamy coś, co połączyło te dwa miesiące – ranking zwierząt! Zarówno w styczniu 2019, jak i w grudniu 2018 roku, internauci wybierali swoich ulubieńców. Zobaczmy, które zwierzęta zdobyły najwięcej serc.

Styczeń 2019

Na podium znalazły się wspaniałe urocze psiaki, które rozczulają swoim spojrzeniem i zachowaniem.

Miejsce pierwsze – Mops!

Nie możemy być zaskoczeni, że te malutkie, gładkowłose czworonogi zdobyły pierwsze miejsce. Popsy są przytulne, świetnie nadają się do mieszkania, ale także uwielbiają biegać i zabawiać się. Któż by się nie uśmiechnął na widok mopsika, dlatego nie dziwi nas, że to właśnie one zajęły pierwsze miejsce.

Miejsce drugie – Jack Russell Terrier

Równie urocze, chociaż o wiele mniej leniwe od opsów Jack Russell Terrier zajęły drugie miejsce. To radosne psiaki, które wymagają sporo uwagi, ale zdecydowanie zwracają na siebie uwagę swoim temperamentem.

Miejsce trzecie – Golden Retriever

Nic dziwnego, że te z przyjemnością podrzucające swojemu panu różne przedmioty i tym samym charakterystyczne rasy zajęły trzecie miejsce. To pies, który uwielbia bawić się z dziećmi, ale także świetnie nadaje się do pracy z ludźmi, np. jako pies tropiący, czy ratowniczy.

I co z tymi zwrotkami o paletach Schwarzkopf?

Nie ma co się martwić, na sam koniec znajdą się informacje dla fanów kosmetyków do włosów i modnych blondynek. W artykule tym nie mogło zabraknąć informacji o najnowszych trendach w modzie, również dotyczących tonacji włosów. Dlatego dziś prezentujemy Wam paletę Schwarzkopf Blondme Toner, która w ostatnim czasie stała się niezwykle popularna. Cocie o tym myślicie? Zgadniecie, co łączy nowe trendy w tonacji blond z naszym rankingiem zwierząt?

Grudzień 2018

Miejsce pierwsze – Koty!

I już tuż po mopsach znajdują się koty! Nasze ulubione puszyste bestie, które czasem potrafią być wymagające, ale zawsze kochane. To właśnie one okazały się ulubieńcami w grudniu 2018 roku.

Miejsce drugie – Pieski!

No i jakby nie dziwne te piękne, energiczne i roześmiane psiaki prawie dogoniły koty, zajmując dość wysokie drugie miejsce.

Miejsce trzecie – Chomik

To niespodzianka, ale chomiki okazały się ulubieńcami internautów na trzecim miejscu! To niesamowicie ciekawe i sympatyczne zwierzęta, które z łatwością można hodować w domu.

A czym to się różni od palet Schwarzkopf?

Nie można zapomnieć o modzie i trendach, także dotyczących włosów. W przypadku grudniowego rankingu zwierząt, stawiamy na wynikający z niego inspiracje do zmiany wyglądu. I tak, moda na chomiki wpłynęła na popularne cięcie włosów "na chomika", a moda na piękne, kocie spojrzenia – na tonację włosów inspirowaną kocimi wzorami. Dlatego też, dziś zaprezentujemy Wam paletę do tonacji włosów Schwarzkopf Blondme Toner, która jest idealna dla tych, którzy chcą mieć unikalny kolor.

Jak widać, ranking zwierząt może stać się inspiracją do wielu działań, a nasze ukochane pupile wciąż są władcami naszych serc!