LASplash Studioshine Lip Lustre Athena, rewolucja wśród matowych pomadek?

LASplash Studioshine Lip Lustre

Popularna wśród celebrytów i makijażystów marka LASplash o której głośno pozostaje w urodowym świecie przede wszystkim ze względu na świetnej jakości matowe pomadki gości pierwszy raz na moim blogu. Swoją przygodę rozpoczynam od Studioshine Lip Lustre w odcieniu Athena.

LASplash Studioshine Lip Lustre


Recenzja
LASplash Studioshine Lip Lustre

 

Opakowanie i formuła

Pomadka znajduje się w standardowym dla płynnych pomadek opakowaniu ze srebrną nakrętką i gąbkowym, precyzyjnym aplikatorem, który bez problemu umożliwia nałożenie produkty na usta, nawet bez wcześniejszego obrysowania ich konturówką. Formuła jest bardzo przyjemna kremowa i jakby tłustawa, czym przypomina mi tą występującą w pomadkach Huda Beauty. Produkt przepięknie rozprowadza się na ustach, nie pozostawia smug, dość szybko zastyga, ale bez uczucia ściągnięcia. Nie podkreśla suchych ani nie wchodzi w załamania. Wykończenie jest matowe z dyskretnymi drobinkami, które w zasadzie nie są mocno widoczne.

LASplash Studioshine Lip Lustre

LASplash Studioshine Lip Lustre

Athena Studioshine Lip Lustre

Athena jest cudownym i bardzo uniwersalnym nudziakiem z tonami pudrowego różu na delikatnie ocieplającej, brzoskwiniowej podstawie. W formule zawieszone zostały złote, opalizujące drobiny. Kolor który będzie pasował zaróno w dziennym jak i w wieczorowym makijażu.

LASplash Studioshine Lip Lustre

LASplash Studioshine Lip Lustre

Trwałość

Pomadka utrzymuje się na ustach do kilku godzin, ściera się w środkowych partiach po tłustym posiłku tworząc dość wyrażne odcięcie, nie zaś efekt ombre. Pomadka jest bardzo komfortowa w noszeniu i zdecydowanie w mniejszym stopniu przesusza usta od innych znanych mi produktów tego typu.

Sprawdź również: Matowe pomadki od Huda Beauty w odcieniach nude
Sprawdź również: Kolekcja pomadek Soft & Matte Golden Rose

 


Opinia LASplash Studioshine Lip Lustre|
Mat na ustach i komfort w jednym !

To co zdecydowanie ujęło mnie w „LASplash Studioshine Lip Lustre” poza przepięknym kolorem to przede wszystkim komfort noszenia. Pomimo, że mamy do czynienia z pomadką matową, która znana jest ze sporych właściwości przesuszających i często ściągających usta tutaj tego nie ma. Po całym dniu noszenia moje usta nie wymagają aż tak dużego nawilżenia jak to miało miejsce podczas używania innych produktach tego typu. Ja jestem zachwycona. Z całą pewnością zaopatrzę się w większą ilość odcieni. Polecam.

Kupisz tutaj.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
LASplash Studioshine Lip Lustre Athena
Ocena autora
51star1star1star1star1star