LOVELY Eyebrows Creator Dark Edition – malowanie brwi

LOVELY Eyebrows Creator Dark Edition

Z produktami marki LOVELY, mam naprawdę różne doświadczenia, począwszy od tych dobrych jak to ma miejsce w przypadku palety rozświetlaczy LOVELY NOBODY`S PERFECT BUT MEdo zupełnie przeciętnych dotyczących chociażby palety cieni  LOVELY FABULOUS KITDzisiaj postaram się ocenić zestaw do malowania brwi tej marki- LOVELY Eyebrows Creator Dark Edition .


Recenzja LOVELY Eyebrows Creator Dark Edition
Malowanie brwi

 

 

LOVELY Eyebrows Creator Dark Edition
LOVELY Eyebrows Creator Dark Edition

 

Opakowanie

Opakowanie „LOVELY Eyebrows Creator Dark Edition” stylistyką i jakością wykonania przypomina to które mamy w palecie trzech rozświetlaczy tej marki. Jest kartonowe, ale porządnie i estetycznie wykonane. W środku znajduje się cały zestaw do stylizacji brwi. Mamy podwójny pędzelek, pęsetę, kredkę do brwi, cień oraz barwiący żel. Do całości dołączone są szablony oraz instrukcja. Jak malować brwi? Jest i tutorial!

 

LOVELY Eyebrows Creator Dark Edition
LOVELY Eyebrows Creator Dark Edition

 

LOVELY zestaw do brwi
LOVELY zestaw do brwi

 

Co zawiera paleta do malowania brwi LOVELY Eyebrows Creator

 

Recenzja Zestaw do brwi LOVELY
Jak malować brwi

 

opinia Zestaw do brwi LOVELY
Jak malować brwi

 

Pędzelek- aplikator jest dwustronny, posiada bardziej ściętą oraz owalną końcówkę. Wprawdzie nie jest to produkt wysokich lotów, a włosie nie jest do końca równo docięte, ale umówmy się, że widywałam gorsze. Przy jego pomocy bez problemy nałożymy wszelkie produkty do brwi.

Pęseta- w tym przypadku sprawa wygląda dużo gorzej. W mojej ocenie pęseta nie nadaje się do niczego. Nie chwyta mniejszych włosków, a większość z nich ucina. Pas, okropna.

Szablony- są plastikowe i dość fajnie wykonane. Myślę, że mogą się sprawdzić u osób początkujących w makijażu. Natomiast dla mnie są kompletnie bezużyteczne, jestem zdecydowaną zwolenniczką bardziej naturalnych kszałtów brwi, niekoniecznie lubię u siebie efekt wyrównania „pod kreskę”.

 

SWATCHE LOVELY Eyebrows Creator Dark Edition
SWATCHE LOVELY Eyebrows Creator Dark Edition

 

Kredka do brwi- w mojej ocenie to jedyny fajny produkt znajdujący się w kompakcie. Formuła jest średnio-miękka, pigmentacja dość dobra, spokojnie umożliwia wyrysowanie brakujących włosków.

Cień rozświetlający- cóż to absolutna porażka. Twardy, w chłodnym perłowym odcieniu ze zbyt dużą ilością drobinek. Nałożony pod łuk brwiowy daje groteskowy efekt. Koszmar.

Cień ciemny- ma formułę twardą i nierównomiernie się rozkładającą. Odcień jest bardzo nienaturalny, i bardzo słabo napigmentowany.

Żel do brwi- dość przyzwoicie układa brwi, ale nie utrwala na zbyt długo.

 

Opinia LOVELY Eyebrows Creator Dark Edition
Jak malować brwi

 

Opinia LOVELY Eyebrows Creator Dark Edition

W zasadzie nie do końca wiem jako mogę złagodzić słowa jakie mi się cisną na usta. Zestaw do brwi od Lovely według mojej opinii jest koszmarny. Jedyne co dla mnie jako tako nadaje się do użytku to kredka do brwi. Produkty są naprawdę słabej jakości, a efekt jaki dają jest nienaturalny i po prostu brzydki. Nie polecam, strata pieniędzy.

 

Masz ochotę zapoznać się z moją recenzją na temat GO NUDE, palety cieni od WIBO? W takim razie zapraszam Cię tutaj.

 

Paleta cieni WIBO Go Nude, SEX APPEAL EDITION
Paleta cieni WIBO Go Nude, SEX APPEAL EDITION

 

Zestaw do malowania brwi LOVELY zakupicie tutaj.

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
LOVELY Eyebrows Creator Dark Edition
Ocena autora
11stargraygraygraygray