Lancome Advanced Genifique – Aktywator młodości

Lancome Advanced Genifique

Lancome Advanced Genifique to serum do twarzy- aktywator młodości o przełomowej w kosmetologi technologii opartej na eliminacji szkodliwych drobnoustrojów i wspomaganiu rozwoju korzystnych mikroorganizmów na skórze. Dzięki kompleksowym działaniom tworzy się warstwa ochronna zapobiegająca uszkodzeniom i utrzymująca właściwy poziom nawilżenia.

Lancome Advanced Genifique

Lancome Advanced Genifique


Lancome Advanced Genifique

 

Opakowanie / Formuła

Piękna szklana buteleczka z pipetkowym aplikatorem cudownie prezentuje się wśród innych kosmetyków. W składzie serum do twarzy Lancome znajdują . się ceramidy wzmacniające barierę ochronną skóry, kwas hialuronowy odpowiedzialny za właściwe nawilżenie cery. Jednak główne zadanie pełnią frakcje bakterii probiotycznych Biffidus odpowiedzialne za prawidłową gospodarkę mikroorganizmów naskórka. Dodatkowe cząsteczki pobudzają aktywność genów, przywracając skórze młodzieńczy wygląd. Formuła serum jest leciutka, wodnisto-żelowa i niezwykle szybko wchłania się z powierzchni skóry, nie pozostawia tłustego czy też lepkiego filmu na powierzchni dzięki czemu kosmetyk może być również stosowany pod makijaż jak i jako etap wieczornej pielęgnacji. Ze względu na lekkość nie zapycha stosowane regularnie.

Lancome Advanced Genifique

Lancome Advanced Genifique

Lancome Advanced Genifique

 

 

Czy serum Lancome Advanced Genifique działa?

Stosowane regularnie wyraźnie wpływa na gęstość, sprężystość i napięcie skóry. Nie zauważyłam powstawania nowych zmarszczek, natomiast te, które już posiadam uległy dyskretnemu spłyceniu. Zastanawiam się o ile cera się wygładzi w toku kolejnych tygodni stosowania.

U kogo Lancome serum do twarzy się sprawdzi?

Kosmetyk poleciłabym wszystkim, niezależnie od typu cery, ale przede wszystkim kobietom dojrzałym jak i z pierwszymi oznakami starzenia.

 

⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:  Lancome Skin Feels Good, podkład lekki jak piórko ⭐️
⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Prawdziwie wydłużone i pogrubione rzęsy? Tak to jest możliwe! ⭐️

/kupisz tutaj/

➖ KUP PIELĘGNACJE LANCOME➖