Metaliczny blask na drogeryjnej półce – przegląd nowości Eveline Cosmetics

Metaliczne trendy

Metaliczne dodatki, wszystko, co błyszczy i lśni, to modny trend nie tylko w ubraniach, ale także w makijażu. Eveline Cosmetics doskonale to wie i dlatego postanowiło poszerzyć swoją ofertę o nowe produkty, które podobnie jak na wybiegach, zdominowały ostatnio nasze kosmetyczne półki. Nowość, na którą szczególnie warto zwrócić uwagę, to seria Eveline Aqua Metallic – lśniące cienie do powiek.

Eveline Aqua Metallic

Cienie do powiek z serii Eveline Aqua Metallic to kosmetyk, który nie tylko zapewni nam modny look, ale również jest odpowiedni do codziennego stosowania. Jego formuła jest wzbogacona o wodę kokosową, która chroni delikatną skórę powiek przed wysuszeniem, a matujący pigment sprawia, że całość prezentuje się perfekcyjnie bez efektu "tłustego powieki".

Kolorowy blask

W serii Aqua Metallic każda z dziewięciu propozycji kolorystycznych to nowoczesny metaliczny finish, który jak twierdzi producent, utrzymuje się na powiece nie tylko przez długi czas, ale również pozwala na miksowanie, dzięki czemu uzyskamy indywidualny i oryginalny makijaż. Z kolei specjalny aplikator w pędzelku ułatwia i precyzyjnie aplikuje kosmetyk na powiekę.

Przegląd nowości

Nowości Eveline to nie tylko seria Aqua Metallic. W ofercie mamy także lakiery do paznokci Metallic Look o siedmiu odcieniach, czyli idealnie pasujących do metalicznych cieni, które na naszych powiekach stanowią uzupełnienie. Metaliczne lakiery do paznokci w połączeniu z metalicznym makijażem powiek to absolutny modny must-have.

Podsumowanie

Seria Aqua Metallic to odpowiedź Eveline Cosmetics na metaliczne trendy w modzie i makijażu. To propozycja dla osób, które kochają eksperymentować z kolorem, a jednocześnie szukają produktów dobrych dla skóry. Dzięki dobrej jakości, nowoczesnym formułom i niebanalnym kolorom, seria Aqua Metallic z pewnością skradnie serca wielu kobiet.