La Mer The Bronzing Powder Recenzja Edycja Limitowana 2017 | Soleil De La Mer

La Mer The Bronzing Powder

Zachwycona jakością prasowanego pudru The Sheer Pressed Powderktóry okazał się być tym najlepszym spośród testowanych przeze mnie w ostatnim czasie, postanowiłam dostać w swoje ręce obecnie już bardzo trudną do kupienia edycję limitowaną z 2017 roku pudru brązującego La Mer The Bronzing Powder. Udało się!

La Mer The Bronzing Powder

La Mer The Bronzing Powder

 

 

La Mer The Bronzing Powder
Recenzja

 

Opakowanie i formuła

Luksusowa i przepięknie wyglądająca w swej prostocie i minimaliźmie, sporych rozmiarów puderniczka kryje duże lusterko i plisowany bronzer, który stanowi kompozycję harmonizujących ze sobą 4 odcieni. Całość prezentuje się nieziemsko. Po otwarciu unosi się delikatny kremowy zapach, co znacznie uprzyjemnia użytkowanie. Formuła jest jedwabista i świetnie zmielona, doskonale rozprowadza się i stapia ze skórą ocieplając rysy twarzy. Wykończenie mamy leciutko satynowe, a efekt końcowy możemy stopniować do pewnego omentu. Po zmieszaniu 4 odcieni uzyskujemy ciepły, średnio-ciemny słoneczny brąz, który może byc nieco jaśniejszy bądź ciemniejszy w zależności od przewagi poszczególnych kolorów. Makijaż wygląda bardzo naturalnie, a twarz zyskuje na świeżości. Zupełnie nie należy się go bać, krzywdę zrobić sobie nim jest absolutnie niemożliwe.

La Mer The Bronzing Powder

La Mer The Bronzing Powder

opinia La Mer The Bronzing Powder

 

Swatches La Mer The Bronzing Powder

 

La Mer The Bronzing Powder

 

swatch La Mer The Bronzing Powder

 

La Mer The Bronzing Powder

Trwałość

Konturowanie utrzymuje się bez najmniejszego problemu przez cały dzień.

Opinia La Mer The Bronzing Powder
| Dlaczego musiałam go mieć

 

Z ręką na sercu piszę te dwa słowa, których zazwyczaj nie przeczytasz na moim blogu. The Bronzing Powder, to NAJLEPSZY BRONZER jak posiadam! Zdetronizował nawet mój ulubiony produkt od Bobbi Brown w odcieniu Aruba! Przecudowny, delikatny, a zarazem zauważalny efekt zdecydowanie poprawia wygląd cery, która zyskuje blasku młodości. Dlatego też jak tylko gdziekolwiek jeszcze go spotkasz bierz w ciemno, a obiecuję że będziesz zadowolona!

 

Zapraszam na recenzję prasowanego pudry La Mer The Sheer Pressed Powder, tutaj.

La Mer The Sheer Pressed Powder

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
La Mer The Bronzing Powder
Ocena autora
51star1star1star1star1star