Huda Rose Gold Remastered czym różni się od Rode Gold Edition ?

Huda Rose Gold Palette Remastered vs Rose Gold Edition
* ten produkt jest cruelty-free

Paleta cieni Huda Rose Gold Palette Remastered znalazła się w moim posiadaniuz czystej ciekawości i żyłki testerskiej. Jako, że od wielu miesięcy jestem posiadaczką edycji pierwszej Rose Gold Edition z której w umiarkowanany sposób jestem zadowolona ( metaliki mają zbyt ciężką formułę, która podkreślała załamania) tym bardziej zaciekawiłam się przeformułowaną wersją kolejnej palety mając nadzieję, że  tym razem będę w pełni zadowolona z kosmetyku.

 

Huda Rose Gold Remastered

Huda Rose Gold Remastered

 


Recenzja Huda Rose Gold Palette Remastered – Porównanie do Rose Gold Edition

Opakowanie

Opakowanie „Huda Rose Gold Remastered” zostało całkowicie zmienione i upodobnione do kompaktu Desert Dusk. Tym razem na wierzchu widnieje wizerunek samej założycieli w otoczeniu pączków róż. Środek wzbogacony został o lusterko. Utrzymano liczbę 8 cieni, z czego 9 to maty, 8- kolorów z błyskiem i 1 będący masą perłową. Jeśli chodzi o samo rozmieszczenie cieni to nazwy jak i sama kolejność nie zmieniła się wyłącznie w 3 ostatnim rzędzie. Dwa pierwsze w nieznaczny sposób zostały zmodyfikowane. Pojawiło się kilka nowych nazw i kolorów. Zniknął również kultowy kolor Angelic.

Huda Rose Gold Remastered

Huda Rose Gold Remastered

Formuła

Formuła poszczególnych cieni rzeczywiście została ulepszona i w sposób wyraźny różni się od Rose Gold Edition. Szczególnie duże zmiany zauważyłam jeśli chodzi o formułę odcieni metalicznych. Jest ona lżejsza, ma nieco inne drobinowo-błyszczące, skrzące wykończenie i co najważniejsze nie podkreśla załamań jak to miało miejsce w poprzedniej edycji. Tym samym zdecydowanie lepiej wygląda na powiekach, również skóry dojrzałej. Odcienie matowe mają lepszą pigmentrację, szczególnie widoczne jest to w przypadku koloru Maneater, który poprzednio był fatalnej jakości. Podsumowując rzeczywiście formuła kolorów uległa bardzo dużym zmianą na plus.

Huda Rose Gold Remastered

Huda Rose Gold Remastered

Kolory / Swatches Huda Rose Gold Palette Remastered

 

Huda Rose Gold Remastered

 

I rząd

Dubai– metaliczny, duochromowy, ciemny, oliwkowy odcnień połyskujący na różowo i złoto. Formuła sucha ale bardzo dobrze napigemntowana. (W porównaniu do edycji 1- lżejsza formuła, która łatwiej się rozprowadza na powiece i nie tworzy grudek).

 

Fling– badzo ładny, miedzinay odcień na brązowej podstawie o bardzo dobrej pigmentacji utrzymany w ciepłej tonacji. ( w porównaniu do edycji 1 ma zdecydowanie mniej czerwonych tonów i mniej poiłyskuje).

 

Trustfund– jaśniejszy, miedziano-złoty odcień o metalicznym wykończeniu (w porównaniu do edycji 1 cień ma zdecydowanie lepszą formułę, która o niebo lepiej rozprowadza się a powiece, nie grudkuje i nie kruszy się).

 

Rose Gold– perłowo-metaliczny róż z fioletowymi opalizującymi drobinkami (w porównaniu do edycji 1 cień formuła jest jakościowo lepsza, bardziej delikatna i z klasą, cień nie tworzy krudek i łatwo się rozprowadza nie wpada w miedziane tony).

 

 

Pink Diamond– kolor który zastąpił sławny Angelic. To przepiękny metaliczny, liliowy fiolet o srebrzystej poświacie i genialnej jakościowo formule. Zarówno Angelic jak i omawiany dzisiaj kolor są to bardzo oryginalne i niepowtarzalne odcienie i bardzo żałuję, że nie zostały umieszczone oby dwa w palecie, ponieważ totalnie się różnią od siebie

 

24K–  piękne metaliczne złoto z żółtymi tonami (w porównaniu do edycji 1 cień jest ciemniejszy i podobnie jak pozostałe metaliczne odcienie jego formuła została wyraźnie udoskonalona).

 

II rząd

Risque– zupełnie nowy kolor w palecie, który nie posiada swojego odpowiednika w wersji poprzedniej. To matowy , przydymiony, buraczkowy-brąz z fioletowym tonem o dość suchej i umiarkowanie napigmentowanej formule.

 

Dolface– odpowiednik koloru flamingo o zdecydowanie lepszej pigmentacji i intensywności. To wibrujący, przepiękny odcień różowy o matowym wykończeniu.

 

Demure– matowy, ciepły beż z z pomarańczowymi, pastelowymi tonami, który odbowiada kolorowi Shy, ale jest od niego troszkę jaśniejszy.

 

#Blessed– metaliczny, złoto-brązowy odcień, który w zasadzie niewiele się różni w porównaniu do swojego odpowiednika w edycji 1.

 

Moon Dust-  jasny, metaliczny, różowo-złoty odcień ( szampański), który genialnie rozświetla (w porównaniu do edycji 1 cień ten ma wyraźnie chłodniejszą tonację, która nie wpada w pomarańczowo-żółte tony )

 

Bubbly– metaliczny, beżowy odcień ze złotym połyskiem towrzący efekt tafli na powiece. Kolor zupełnie nowy, nie mający odpowiednika w wersji poprzedniej.

 

 

III rząd

Black Truffle -matowa, ciemna czerń do nakładania na sucho i makro jako liner(w porównaniu do edycji 1 cień bardziej intensywny i mniej suchy).

 

Suede– bardzo ładny szary odcień z brązowymi tonami (mauve), który minimlanie różni się kolorem i jakością w porównaniu ze swoim poprzednikiem.

 

Coco– matowy, średni, ciepły brąz z czerwonymi tonami (w porównaniu do edycji 1 cień jest odrobinę cieplejszy w tonacji).

 

Maneater– przygaszona, matowa czerwień, która ewidentnie ma lepszą jakość w porównaniu z odpowiadającym jej kolorem w poprzewdniej palecie ( wcześniej był to najbardziej rozczarowujący mat, obecnie intensywność i formuła jest doskonała).

 

Henna– ciepły, brązowy, matowy kolor z rdzawymi tonami, którego intensywność jest jednak mniejsza niż w pierwszej palecie.

 

Sandalwood-jasny, karmelowy brąz z żółtymi podtonami o matowym wykończeniu. Pigmentacja nieco gorsza niż w poprzedniej palecie.

 

 

Huda Rose Gold Palette Remastered vs Rose Gold Edition

Huda Rose Gold Palette Remastered vs Rose Gold Edition

 

Swatches na górze należą do „Huda Remastered”, na dole zaś starsza wersja do porównania.

 

I rząd

 

II rząd

III rząd

 

Makijaż

(Lewa strona stara wersja)

 

 

💄 Mój makijaż 💄

Podkład Dior Undercover
Puder Sisley sypki
Korektor Becca Undercover
Rozświetlacz Becca Opal
Huda Beauty Rose Gold Remastered
Lancôme Monsieur Big tusz
Liner Clinique Pretty Easy
Róż Nars Wanted I paleta
Usta Kat von D Agatha

Trwałość

Cienie bez problemu utrzymują się wpostaci niezmienionej przez cały dzień. Nie gromadzą się w załamaniach ani nie osypują.

⭐️ Sprawdź również : Ulubione matowe pomadki, które mnie nigdy nie zawiodły.
⭐️ Sprawdź również: Jak to właściwie jest z tymi rozświetlaczami Huda Beauty ?


Czym różni się Huda Rose Gold Palette Remastered od Rose Gold Edition i którą wolę?

Udoskonalona najnowsza wersja cieni jest zdecydowanie lepszej jakości. Zarówno kolory matowe jak i metaliczne pod względem pigmentacji i formuły zostały zmienione z czego bardzo się cieszę, gdyż problemy które miałam ze starszą edycją tutaj nie występują. Zmiany przyniosły również dwa minusy, którymi są zniknięcie cienia Bea ( cielistego beżu) i kultowego Angelic.

 

Paleta do kupienia tutaj.


TEST NA ŻYWO NOWA A STARA WERSJA PALETY HUDA ROSE GOLD

* ten produkt jest cruelty-free

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Huda Rose Gold Palette Remastered
Ocena autora
51star1star1star1star1star