Huda Beauty FauxFilter podkład idealny do Instagramowych zdjęć, ale czy tylko?

Huda Beauty #FauxFilter

Huda Beauty Faux Filter reklamowany jest przede wszystkim jako najbardziej kryjący podkład dostępny na rynku. Efekt natychmiastowego filtra idealnego do zdjęć. Kosmetyk od niedawna jest już dostępny  perfumeriach Sephora. To właśnie z tego powodu zdecydowałam się zakupić go i dać Wam znać czy warto dać mu szansę.

Huda Beauty #FauxFilter

Huda Beauty #FauxFilter

 


Recenzja Huda Beauty #FauxFilter

Podkład występuję w olbrzymiej ilości odcieni bo aż 30, co jest niesamowitą zaletą, znajdziesz bez problemu różne tonacje i odcienie, które dopasujesz do swoich potrzeb.

Opakowanie i Formuła

Opakowanie „Huda Beauty #Fauxfilter” jest kanciaste i minimalistyczne. Prezentuje się całkiem ładnie. Zaopatrzone w pompkę sprawia że dozowanie odpowiedniej ilości produktu nie stanowi problemu. Formuła jest gęsta, kremowa i ciężka, mimo to bez problemów rozprowadza się zarówno przy użyciu gąbeczki jak i pędzla. Nie zostawia smug, nie podkreśla porów ani suchych miejsc. Bardzo ładnie się scala ze skórą i świetnie współpracuje z posiadanymi przeze mnie pudrami sypkimi jak i w kamieniu. Zdecydowanie lżej wygląda nałożony na bazę rozświetlającą np Burberry Fresh Glow. Wykończenie jest dość płaskie, matowe, a krycie zbudujemy bez większych problemów do pełnego. W toku dłuższego używania nie zapychał mnie, ale przyznaję, że demakijażowi poświeciłam wybitnie dużo czasu, by pozbyć się produktu w pełni.Huda Beauty #FauxFilter

Huda Beauty #FauxFilter

Odcień Panna Cotta – jasny beż z delikatnie żółtymi tonami bez różowych dodatków.

Huda Beauty #FauxFilter

Huda Beauty #FauxFilter

Trwałość

Podkład utrzymuje się na mojej twarzy 8 godzin w postaci niezmienionej.


Najbardziej kryjący podkład Huda Beauty FauxFilter czy warto kupić?

 

#FauxFilter to podkład do zadań specjalnych! W mojej ocenie absolutnie nie nadaje się do noszenia na codzień, ponieważ zwyczajnie jest za ciężki, chyba że taki efekt full cover właśnie lubisz to jak najbardziej. Daje efekt idealnie gładkiego płótna pod makijaż, który w tym wypadku powinien być bardziej dopracowany i mocniejszy aby współgrał z podkładem. Nie obejdzie się bez mocniejszego konturowania by „odzyskać” rysy twarzy. To doskonały produkt do zdjęć czy filmów dający efekt idealnie perfekcyjnej cery bez konieczności użycia dodatkowego filtra w trakcie obróbki.

Kupisz tutaj.

Huda Beauty #FauxFilter

💄Mój makijaż 💄

🔹 Podkład: Huda #fauxfilter
🔹 Cienie: Huda Gemstones
🔹 Puder Brurberry Nude Powder Porcelain
🔹 Róż Bourjois Le Duo Blush
🔹 Brwi Benefit Zings
🔹 Bourjois Le Petit Strober:

🔹 Natasha Denona Star Palette

🔹 Tusz By Terry Lush Expert Twist
🔹 Pomadka Burjois Lip Duo Sculpt

🔹 Artis Brush Ovale 7
🔹 Beauty Blender

 

 

 

 

 

 

🔹 Sprawdź również: Paleta jak zachód słońca na pustyni?
🔹 Sprawdź również: Czym różni się stara i nowa wersja Huda Rose Gold?


TEST NA ŻYWO HUDA #FAUXFILTER FOUNDATION

 

* ten produkt jest cruelty-free
Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Huda Fauxfilter Foundation
Ocena autora
41star1star1star1stargray