The Ordinary Buffet serum peptydowe anty-aging, warto?

The Ordinary Buffet” to prawdziwy zastrzyk młodości. Oferuje skórze bogaty wybór kompleksów peptydowych na bazie matrixylu, probiotyków i kwasu hialuronowego. Dzięki temu dostarczasz cerze wszystko co niezbędne w codziennej pielęgnacji przeciwstarzeniowej.


The Ordinary Buffet – peptydowy bufet dla Twojej skóry, zapraszam do stołu!

Opakowanie i Formuła

Szklane apteczne opakowanie w surowym i minimalistycznym stylu charakteryzuje wszystkie kosmetyki marki. Za pomocą precyzyjnego kroplomierza uzyskujemy idealną ilośc produktu do pokrycia całej twarzy. Formuła choć lekka pozostawia na skórze delikatnie lepki filtr, który dopiero po dłuższym czasie się wchłania. Dlatego też nie polecam używać serum pod makijaż. Zdecydowanie lepiej się sprawdzi w toku wieczornej pielęgnacji lub tuż po demakijażu.

The Ordinary Buffet

The Ordinary Buffet

Dla kogo?

Serum poleciłabym przede wszystkim kobietom z pierwszymi oznakami starzenia i później, chociaż myślę, że powinno się również sprawdzić jako wczesna profilaktyka przeciwstarzeniowa. W przypadku cery tłustej czy też mieszanej w kierunku tłustej raczej unikałaby tego preparatu ze względu na możliwość zapychania. To na prawdę bogata kompozycja.

Efekty stosowania

Niestety jeśli chodzi o moją skórę produkt okazał się za ciężki i za lepki do częstego używania. Natomiast doskonale nawilżał i „spulchniał”cerę stosowany raz w tygodniu.

https://deliciousbeauty.pl/wp-content/uploads/2018/07/ordinarybuffet.jpg

Czy The Ordinary Buffet minimalizuje zmarszczki i poprawia kondycję skóry?

Bardzo lubię kosmetyki The Ordinary, niemniej jednak prezentowany dzisiaj produkt nie spełnił do końca moich oczekiwań. Nie odpowiada mi jego gęsta i lepka formuła, która zwiastuje przeciążenie cery i potencjalny wysyp niedoskonałości. Poza tym spektakularnych efektów poza niezłym nawilżeniem nie zauważyłam. Kosmetyk zdecydowanie przeznaczony do skóry suchej bądź normalnej.

KUPISZ TUTAJ

the ordinary kosmetyki, które polecam

KUP TERAZ

KUP TERAZ

KUP TERAZ

KUP TERAZ

KUP TERAZ

KUP TERAZ

KUP TERAZ

KUP TERAZ

KUP TERAZ

KUP TERAZ

KUP TERAZ

KUP TERAZ

KUP TERAZ

KUP TERAZ

KUP TERAZ

KUP TERAZ

KUP TERAZ

KUP TERAZ

KUP TERAZ

KUP TERAZ

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
The Ordinary Buffet
Ocena autora
21star1stargraygraygray