Bourjois Blur the Lines – Radiance Reveal: Porównanie korektorów

Bourjois to francuska marka kosmetyków, która słynie z wysokiej jakości i bezpieczeństwa swoich produktów. Jednym z najnowszych produktów jest korektor Bourjois Blur the Lines – Radiance Reveal, który obiecuje wiele – wygładzenie skóry, zamaskowanie niedoskonałości i dodanie blasku.

W tym artykule przeprowadzimy porównanie korektorów Bourjois Blur the Lines – Radiance Reveal w odcieniu 01 Ivory i zwykłego Bourjois Blur the Lines, a także przedstawimy recenzję i swatche.

Bourjois Blur the Lines

Korektor Bourjois Blur the Lines to produkt, który ma za zadanie wygładzić skórę i zamaskować niedoskonałości. Ma lekką, jedwabistą konsystencję i jest dobrze kryjący. Sprawdza się zwłaszcza jako korektor porów.

Bourjois Blur the Lines – Radiance Reveal

Korektor Bourjois Blur the Lines – Radiance Reveal ma dodatkowe zadanie – dodać blasku skórze. Dzięki drobinkom rozświetlającym pozostawia efekt promiennej skóry. Krycie korektora jest bardzo dobre, a jego lekka formuła zapewnia trwałość przez wiele godzin.

Porównanie korektorów

Porównując oba korektory, można stwierdzić, że Bourjois Blur the Lines jest bardziej matowy i doskonale maskuje niedoskonałości skóry, podczas gdy Bourjois Blur the Lines – Radiance Reveal dodaje blasku i sprawia, że skóra wygląda promiennie.

Jeśli chodzi o krycie, to oba korektory są bardzo dobre, ale Bourjois Blur the Lines jest nieco lepiej kryjący. Bourjois Blur the Lines – Radiance Reveal ma natomiast drobinki rozświetlające, które sprawiają, że skóra wygląda bardziej promiennie i młodo.

Recenzja i swatche

Po przetestowaniu obu korektorów, możemy stwierdzić, że oba są bardzo dobrej jakości i warto je wypróbować. Bourjois Blur the Lines – Radiance Reveal sprawdzi się zwłaszcza, gdy chcemy dodać blasku skórze, a Bourjois Blur the Lines polecamy jako doskonały korektor porów.

Swatche obu korektorów znajdują się w poniższej tabeli.

Nazwa Bourjois Blur the Lines Bourjois Blur the Lines – Radiance Reveal
Kolor 01 Ivory 01 Ivory
Konsystencja Lekka, jedwabista Lekka
Krycie Bardzo dobre Bardzo dobre
Efekt Matowa skóra Promienna skóra
Czas utrzymywania Wieczorem wciąż na miejscu Wieczorem wciąż na miejscu

Podsumowanie

Bourjois Blur the Lines – Radiance Reveal i Bourjois Blur the Lines to korektory, które warto wypróbować. Oba są bardzo dobrej jakości, a ich odpowiednie dobranie do potrzeb skóry pozwoli uzyskać pożądane efekty – wygładzenie, zamaskowanie niedoskonałości i dodanie blasku.

Jeśli jednak zależy nam na dalszej poprawie kondycji skóry, warto skorzystać z zabiegów kosmetycznych. Polecane są np. zabiegi na twarz – mikrodermabrazja, kawitacja czy świecowanie uszu. Przydadzą się również kosmetyki naturalne – hydrolaty, masło shea czy kwasy AHA, które nawilżą i odżywią skórę.