Tutti Frutti Collection – komfortowe błyszczyki do ust Too Faced z nutami ananasa i jagód

Marka Too Faced słynie z produktów kosmetycznych, które swoim designem oraz jakością oddziałują na wszystkie zmysły. Ich kolejna linia – Tutti Frutti Collection – dołącza do grona niezwykle udanych produktów.

Fruit Cocktail Lip Glaze

W kolekcji znajdziemy wiele produktów, jednak w szczególności warto zwrócić uwagę na Fruit Cocktail Lip Glaze – komfortowe błyszczyki do ust. Produkt łączy w sobie wygodę wykorzystania, efektowne opakowanie oraz unikalny zapach i smak. Stworzony z myślą o potrzebach współczesnej kobiety, ceniącej styl i pełne wrażeń kosmetyki.

Nuty ananasa i jagód

Zwolenniczki słodkich zapachów oszaleją na punkcie Tutti Frutti Collection. Błyszczyki do ust Fruit Cocktail Lip Glaze Too Faced to wybawienie dla długo poszukiwanych alternatyw dla nudnych, bezwonnym kosmetyków. Zawarte w nim nuty łączą zapach świeżych, soczystych owoców takich jak ananas czy jagody. Wystarczy połknąć odrobinę błyszczyku, by zapomnieć na chwilę o szarej rzeczywistości.

Too Faced Sparkling Pineapple Strobeberry

W niektórych produktach z kolekcji Tutti Frutti od Too Faced widoczne są kawałki migoczącego brokatu, który dodaje blasku użyciu. Przykładem takiego produktu jest Too Faced Sparkling Pineapple Strobeberry. To błyszczyk do ust, który z dodatkiem rozświetlacza daje niebanalny efekt, a zarazem jest bardzo praktyczny w użyciu, dzięki aplikatorowi w postaci gąbeczki.

Pinapple opinie

Polecamy Fruit Cocktail Lip Glaze Too Faced, jako jeden z najciekawszych produktów marki Too Faced, który zawiera w sobie wiele emocji, zapachów, smaków i wrażeń. Oryginalne podejście do tematyki kosmetycznej, nasiąknięte pozytywnymi emocjami opinie na temat kolekcji oraz produkty z niej, mają swój niewątpliwy urok. Warto zainspirować się tą marką, aby czuć się pięknie, stylowo i pewnie.

Too Faced błyszczyk

Błyszczyki Too Faced różnią się od innych błyszczyków. Dzięki swojemu nietuzinkowemu, trwałemu i wygodnemu użyciu, stanowią alternatywę dla zwykłych kosmetyków. Świetnie nadają się do codziennego użytku, jak również na eleganckie i wyjątkowe okoliczności. Po ich użyciu Usta nabierają pięknej, subtelnej aksamitnej poświaty, co dodaje kobiecie pewności siebie i zmysłowości.