Versace Versense EDT, krótko o zapachu który nie powinien mi się spodobać

Versace Versense EDT

Zapach Versace Versense EDT powstał w 2009 roku i należy do kategorii drzewno-kwiatowych i początkowo mi się nie podobał. Wszystko za sprawą początkowych nut, które zupełnie nie są w moim stylu. Na szczęście bardzo szybko przechodzą w tony które pokochałam.

 

 

Versace Versense EDT

Versace Versense EDT


Recenzja Versace Versense EDT, zapach który żyje własnym życiem

 

Flakon

Klasyczny minimalizm przełamany bogatym logiem marki i srebrną nakrętką wpasowuje się idealnie w mój gust. Wgląda elegancko, ale bez nadmiernej przesady, lekko i ciężko, zupełnie jak zapach zamknięty w buteleczce- pełen sprzeczności.

 

Nuty zapachowe

Otwarcie jest świeże, cytrusowe i wibrujące. Zapowiada wesołą zabawę, lekkość, podmuch wiatru i nadmorską bryzę w ekskluzywnym kurorcie. Wszystko za sprawą bergamotki, mandarynki w towarzystwie figi. Nie spodobało mi się, i zapewne nigdy nie sięgnęłabym po ten zapach ponownie, gdyby nie akordy środkowe, które uwypuklają się po około 30 minutach.  To przytłaczający  jaśmin okraszony kardamonem. W tym miejscu zapach wydaje się żyć własnym życiem, jest nieoczywisty i niespójny z nutami głowy. Staje się cięższy, dojrzalszy, a na pierwszy plan wchodzą szpilki i czerwona pomadka. Zapominamy o świeżości cytrusów, przemieszczamy się w zamknięte pomieszczenia, a to wszystko dzięki suchości piżma, drzewa sandałowego i oliwnego. Zapach staje się zmysłowy, pudrowy i otulający, jakże sprzeczny z początkową zapowiedzią.

Versace Versense EDT

Versace Versense EDT

Versace Versense EDT

Trwałość

Zapach na mojej skórze jest średnio-trwały i wyraźnie wyczuwalny do około 5-6 godzin, później utrzymuje się przy ciele.

 

✨ Sprawdź również: Burberry My Burberry Perfumy londyńskim deszczem osnute ✨
✨ Sprawdź również: Nobile 1942 La danza delle Libellule Perfumy -Taniec Ważki ✨


Komu spodobają się perfumy Versace Versense EDT ?

 

Versense to zapach z jednej strony mainstream’owy, a z drugiej zaskakujący. Łączący w sobie świeżość z seksapilem i zmysłowością, lekkość z ciężkością, soczystość z suchością. Pełen sprzeczności, zaskakujący nieoczywisty, zmienny. Za to go lubię.

Versace Versense EDT

 

Versace Versense EDT

 

Kupisz tutaj.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Versace Versense EDT
Ocena autora
41star1star1star1stargray