Too Faced Róż Sweethearts Candy Glow | Recenzja, opinia, swatches

Too Faced słynie z produktów w cudownych, słodkich i dziewczęcych opakowaniach. Patrzenie na kosmetyki tej marki jestrównie przyjemne jak i samo ich używanie. Podobnie sprawa ma się z przecudownym różem w serduszku- Too Faced Sweethearts w odcieniu Candy Glow.

 

Recenzja Too Faced Sweethearts Candy Glow Róż

 

 

Róż TOO FACED Candy Glow
Róż TOO FACED Candy Glow

 

 

Too Faced Róż Sweethearts
Too Faced Sweethearts Candy Glow

 

Produkt Sweethearts Perfect Flush Blush, Candy Glow znajduje się w dość dużych rozmiarów jak na róż, kartonowym opakowaniu w kształcie serca. W środku mamy kompozycję trzech wzajemnie uzupełniających się odcieni, które mogą być nakładane każde osobno, lub po zmieszaniu razem. Formuła jest wypiekana, dość sucha i „tępa”, niemniej jednak bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Pigmentacja zadziwiająco dobra, która nie pozostawia plam i nie podkreśla porów. Praca z różem jest bardzo łatwa i przyjemna, a efekt można stopniować. Wykończenie jest świeże i rozświetlające, to taki efekt zdrowego rumieńca na policzkach. Osobiście najbardziej lubię nakładać Sweethearts po zmieszaniu wszystkich odcieni ze sobą.

Sweethearts Perfect Flush Blush, Candy Glow”  sprawdzi się najlepiej w przypadku dość jasnych karnacji.

 

Kolory Candy Glow Too Faced Sweethearts

 

swatch Too Faced róż CANDY GLOW
swatch Too Faced róż CANDY GLOW

 

Różowy– jest dość chłodnym odcieniem różu, średnio ciemnym o wykończeniu mroźnym, rozświetlającym. Pigmentacja jest bardzo dobra.

Koralowy– to różowo-brzoskwiniowy kolor, utrzymany w cieplejszej tonacji, bez drobinek. Wykończenie aksamitno-satynowe.

Ciemniejszy brzoskwiniowy- średnio-ciemna brzoskwinia, z różowym pod-tonem i rozświetlającymi drobinkami.

 

swatch Too Faced róż CANDY GLOW
Swatch Too Faced róż CANDY GLOW

 

Mieszając wszystkie odcienie razem otrzymamy piękny, koralowo-różowy odcień, delikatnie mieniący się na policzkach. Trwałość różu to około 8 godzin, później delikatnie zanika.

Podsumowując TOO FACED Sweethearts Perfect Flush Blush, Candy Glow będzie doskonałym wyborem dla kobiet lubiących delikatne rozświetlenie na policzkach. Natomiast może się nie sprawdzić, jak zresztą większość produktów z „błyskiem” w przypadku skóry mocno problematycznej, gdyż może podkreślić niedoskonałości.

Jeśli poszukujesz różu o nieco chłodniejszym odcieniu i delikatniejszym rozświetleniu, proponuję zapoznać się z produktem GUERLAIN Météorites Happy Glow Blush, który w mojej ocenie daje podobny, ale bardziej subtelny i elegancki efekt.

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Too Faced Róż Sweethearts Candy Glow
Ocena autora
41star1star1star1stargray
Facebook Comments
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *