TOM FORD MOISTURECORE LIP COLOR Soleil Collection | SCANDOLA I OTRANTO

Tom Ford Moisturecore Lip Color pomadki

Tom Ford  zaprezentował w sezonie wiosna/lato ubiegłego roku linię produktów Soleil Collection w której znalazły się również nowe odżywcze pomadki do ust w zupełnie  innowacyjnej formie  „TOM FORD MOISTURECORE LIP COLOR” . Dostępne 5 odcieniach, kuszą soczystym wykończeniem i świetnymi właściwościami pielęgnacyjnymi. W moim posiadani znajduje się odcień SCANDOLA i OTRANTO.

 

RECENZJA TOM FORD MOISTURECORE LIP COLOR

 

 

 

OPAKOWANIE I FORMUŁA

TOM FORD MOISTURECORE LIP COLOR posiada dwie różne formuły połączone w jeden produkt. W części środkowej kosmetyku znajduje się intensywnie różowy, płynny rdzeń wzbogacony olejkiem z marakui, zapewniający ustom prawdziwą dawkę nawilżenia. Jest on otoczony pełną blasku pomadką w różnych odcieniach obejmujących  beżowe piaszczyste nude jak i  bardziej intensywne fiołkoweróże i czerwienie. Część zewnętrzna sztyftu w swoim składzie zawiera wyciąg z owocu melona, masła murumuru i estry pochodzenia roślinnego. Składniki te zapewniają ustom długotrwałe nawilżenie i odżywienie przy jednoczesnym nadaniu im delikatnego odcienia i błysku. Wykończenie jest aksamitne i połyskujące, dające efekt soczystych, kuszących ust. Opakowanie białe, kanciaste ze złotymi dodatkami, standardowo jak u Toma Forda eleganckie i ponad wszelką miarę luksusowe.

nowe pomadki toma forda moisturecore

 

Tom Ford Moisturecore Lip Color Scandola, Otranto
Tom Ford Moisturecore Lip Color Scandola, Otranto

 

Pomadki Toma Forda Scandola i Otranto
Scandola i Otranto – Moisturecore Lip Color Scandola, Otranto

 

 pomadki 2017 Tom Ford Scandola Otranto
Tom Ford Moisturecore Lip Color Scandola, Otranto

 

TOM FORD SCANDOLA MOISTURECORE LIP COLOR

Scandola jest  odcieniem piaskowego beżu. To klasyczny kolor nude, bardzo uniwersalny który pasuje w zasadzie wszystkim i do wszystkiego. Efekt jaki daje na ustach jest dość delikatny, ale widoczny, wprost idealny na codzień. Formuła jest kremowa i aksamitna. Produkt przyjemnie się nakłada, nie wymaga użycia konturówki czy lusterka. Idealnie nadaje się do torebki i wielokrotnych poprawek w ciągu dnia.

 

Tom Ford Scandola swatch , Otranto swatch
Swatche kolor Scandola i Otranto

 

TOM FORD OTRANTO MOISTURECORE LIP COLOR

Otranto jest kolorem  zdecydowanie ciemniejszym i bardziej napigmentowanym od poprzednika. To odcień różu, złamanego ciemniejszym fioletem. Na ustach daje połyskujący, zdecydowanie bardziej widoczny i intensywniejszy efekt. Podczas nakładania Otranto, wymaga skorzystania z lusterka dla równomiernego nałożenia.

 

 

wygląd pomadki na ustach Moisturecore Lip Color Scandola
Tom Ford Moisturecore Lip Color Scandola makijaż

 

Makijaż Moisturecore Lip Color Otranto
Tom Ford Moisturecore Lip Color Otranto makijaż

 

TRWAŁOŚĆ

Trwałość produkty nie powala, ale też nie takie było założenie producenta. To przede wszystkim produkt dzienny, intensywnie pielęgnujący usta przy jednoczesnym podkreśleniu ich koloru.

 

Podobnym balsamem koloryzującym, o intensywnych właściwościach odżywczych jest pordukt By Terry BAUME DE ROSE NUTRI-COULEURktóry posiadam w odcieniu COFFEE CREAM. Formuła By Terry niemniej jednak jest cięższa, bardziej gęsta i lepka, a usta nieco się kleją po aplikacji. Kolor zbliżony jest do odcienia SCANDOLA od Toma Forda, ale daje nieco więcej połysku.

 

OPINIA TOM FORD MOISTURECORE LIP COLOR
|PODSUMOWANIE

 

Tom Ford Moisturecore Lip Color to produkt zdecydowanie dla mnie. Pomadki nadają się do użytku każdego dnia, nadają delikatny zmysłowy kolor ustom przy jednoczesnych właściwościach odżywczych, co stanowi połączenie wprost doskonałe. Problem z suchymi skórkami zniknął bezpowrotnie. Kosmetyk w pełnym tego słowa znaczeniu luksusowy, o świetnej formule. Jak dla mnie HIT, intensywnie myślę o zakupie kolejnych odcieni.

 

Tom Ford Moisturecore Lip Color kupisz tutaj.

 

Lubisz Toma Forda? Zapraszam do zapoznania się z testem nowego bronzera „Tom Ford Gold Dust puder brązującyKLIK .

 

TOM FORD GOLD DUST BRONZING POWDER
TOM FORD GOLD DUST BRONZING POWDER

 

 

 

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
TOM FORD MOISTURECORE LIP COLOR Soleil Collection
Ocena autora
51star1star1star1star1star
Product Name
TOM FORD MOISTURECORE LIP COLOR Soleil Collection