Tarte Love Trust Fairy Dust Eye Cheek Palette – Recenzja, zdjęcia i swatche produktu

Wstęp

Każda z nas ma w swojej kosmetyczce swój "must have". Dla mnie jest to właśnie Tarte Love Trust Fairy Dust Eye Cheek Palette. Dlaczego? Opowiem Wam o tym poniżej.

Powody, dla których pokochałam Tarte Love Trust Fairy Dust Eye Cheek Palette

Śliczne opakowanie

Przeważnie wybieram produkty, które pochodzą z limitowanych edycji. Kiedy zobaczyłam piękne opakowanie Tea Pot i Tea Cup Tarte Love Trust Fairy Dust Eye Cheek Palette, natychmiast wiedziałam, że musi znaleźć się w mojej kolekcji kosmetyków.

Bogata gama kolorów

Kolejnym powodem, dla którego pokochałam Tarte Love Trust Fairy Dust Eye Cheek Palette jest bogata gama kolorów. Paleta składa się z 10 odcieni cieni matowych, perłowych i błyszczących w odcieniach różu, brązu i beżu. Cienie świetnie komponują się ze sobą, umożliwiają tworzenie różnorodnych makijaży, odpowiednich na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Formuła i trwałość

Formuła cieni jest bezpieczna dla skóry, nie zawiera substancji drażniących ani szkodliwych składników. Cienie łatwo się aplikują i nie osypują się. Poza tym – bardzo ważne – są wyjątkowo trwałe.

Uniwersalność

Tarte Love Trust Fairy Dust Eye Cheek Palette jest niezwykle uniwersalna. Można ją wykorzystać zarówno do makijażu okolicy oczu, jak i policzków. Paleta zawiera dwa kolory różu, które świetnie będą wyglądały na policzkach, dodając kobiecych rysów twarzy.

Jak stosować Tarte Love Trust Fairy Dust Eye Cheek Palette?

Makijaż oczu

Planując makijaż oczu, warto zacząć od nałożenia bazy, dzięki czemu cienie będą bardziej widoczne i utrzymają się na powiece dłużej. Następnie z Tarte Love Trust Fairy Dust Eye Cheek Palette wybierzmy kilka odcieni, które najlepiej będą pasować do naszego typu urody. Pamiętajmy, że kolory ciemne odchudzają, za to jasne optycznie powiększą oko.

Jeśli lubisz, możesz nałożyć ciemniejsze cienie na dolną powiekę, a jaśniejsze na górną. Schowajmy się też w ciemnym kąciku oka, aby dodać mu głębi.

Makijaż policzków

Aby dodać twarzy konturu i wymodelować policzki, nałóżmy na nie róż z Tarte Love Trust Fairy Dust Eye Cheek Palette. Do tego możemy użyć pędzla, dzięki czemu nałożenie kosmetyku będzie ładniejsze.

Nie zapominajmy też o linii żuchwy i kości nosowej!

Podsumowanie

Tarte Love Trust Fairy Dust Eye Cheek Palette to must have w kosmetyczce każdej miłośniczki makijażu. Przepiękne opakowanie, bogate kolory, trwała i bezpieczna formuła – to tylko kilka powodów, dla których warto ją wypróbować. Jest niezwykle uniwersalna, dzięki czemu na pewno znajdzie zastosowanie na każdą okazję.

A Wy już ją wypróbowałyście?

Bonus: Porównanie do ArtDeco Claudia Schiffer Puder pod oczy

Chciałabym Was też poinformować, że pochodząca z Niemiec marka ArtDeco stworzyła wraz z niemiecką supermodelką Claudia Schiffer linię kosmetyków, wśród których znalazł się również Puder pod oczy.

Z jednej strony mamy więc Tarte Love Trust Fairy Dust Eye Cheek Palette, a z drugiej Puder pod oczy Claudia Schiffer. Co wybrać?

Oczywiście wybór zależy od indywidualnych upodobań, ale jeśli chodzi o mnie – zdecydowanie stawiam na paletę Tarte. Jest bardziej uniwersalna, bogatsza w kolory i ma trwalszą formułę.