Smashbox Halo Hydrating Perfecting Powder Recenzja | Nawilżający puder sypki?!

SMASHBOX HALO HYDRATING PERFECTING POWDER

Moja skóra w zdecydowanej większości nie lubi się z sypkimi pudrami wykończeniowymi, po których wygląda na mocno przesuszoną i maskowatą, co dodaje mi kilka lat więcej do i tak już sporej metryczki.
Wyjątkiem od tej reguły jak narazie jest mineralny puder od Laury Mercier oraz recenzowany dzisiaj Smashbox Halo Hydrating Perfecting Powder.

SMASHBOX HALO HYDRATING PERFECTING POWDER

 

 

Recenzja Smashbox Halo Hydrating Perfecting Powder

 

Jedyny na rynku puder sypki o działaniu nawilżający, ale czy aby na pewno? O tym przekonacie się w dzisiejszym wpisie.

 

Opakowanie

Puderniczka jest czarna, minimalistyczna i solidnie wykonana. W środku znajdziemy lusterko i oryginalny „sitkowy mechanizm” który po przekręceniu dozuje odpowiednią ilość produktu do pokrycia całej twarzy. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie zapobiegające wysypywaniu się produktu, jak ma to często miejsce w klasycznych wersjach. Kosmetyk dostępny jest w 6 wersjach kolorystycznych.

 

Opinia SMASHBOX HALO HYDRATING PERFECTING POWDER

 

Formuła

„Smashbox Halo Hydrating Perfecting Powder” to puder mineralny, który jest reklamowany jako jedyny sypki puder utrwalający o działaniu nawilżającym. Formuła bogata w złoto, aminokwasy i peptydy ma poprawiać kondycję skóry i minimalizować oznaki starzenia. Puder jest doskonale, drobno zmielony, jedwabisty w dotyku, a po nałożeniu świetnie stapia się ze skórą, widocznie ją wygładzając. Produkt doskonale współpracuje ze wszystkimi podkładami i trzyma konturowanie. Nie podkreśla suchych skórek, nie dodaje lat. Osobiście nie zauważyłam szczególnego działania nawilżającego, ale z całą pewnością Halo Hydrating Perfecting Powder nie przesuszył mojej skóry w takim stopniu jak ma to miejsce po użyciu innych pudrów sypkich.

 

Opinia SMASHBOX HALO HYDRATING PERFECTING POWDER

Opinia SMASHBOX HALO HYDRATING PERFECTING POWDER

 

 

SWATCH SMASHBOX HALO HYDRATING PERFECTING POWDER

 

SWATCH SMASHBOX HALO HYDRATING PERFECTING POWDER

 

Trwałość

Podkład po zagruntowaniu, nie wymaga poprawek przez cały dzień. W moim przypadku nawet problematyczna strefa T do końca dnia pozostaje zmatowiona.

Podobne pudry kupisz tutaj:

Opinia Smashbox Halo Hydrating Perfecting Powder
|Podsumowanie

 

Marzysz o doskonałym utrwaleniu makijażu, a dotychczasowo próbowane pudry sypkie wyraźnie przesuszały Twoją skórę? Borykasz się z suchymi skórkami? Jesteś właścicielką skóry dojrzałej, której produkty tego typu dotychczas dodawały lat? Ten produkt jest dla ciebie! Dla mojej mieszanej w kierunku suchej cery stanowi istne zbawienie. Warty każdej wydanej złotówki.

 

Puder do kupienia tutaj

 

Wolisz pudry w kamieniu, o rozświetlającym wykończeniu? Zapraszam na recenzję Bobbi Brown Nude Finish Illuminating Powder, którą znajdziesz tutaj.

 

Bobbi brown Nude Finish Illuminating Powder
Bobbi brown Nude Finish Illuminating Powder PORCELAIN

 

Wolisz dowiedzieć się o doskonałej palecie cieni Smashbox Full Exposure Eye Palette? Zapraszam tutaj.

 

 

 

deliciousbeauty