Sigma Warm Neutrals Vol 2 – recenzja palety cieni: zdjęcia, swatche i opinie

Cześć wszystkim miłośniczkom makijażu! Dzisiaj postanowiłam podzielić się z Wami moją opinią i wrażeniami na temat najnowszej palety cieni od marki Sigma – Warm Neutrals Vol 2. Jeśli jesteście ciekawe, jakie kolory skrywa ta paleta i czy warto ją kupić, koniecznie zajrzyjcie do mojego artykułu! Przygotowałam dla Was zdjęcia, swatche i opinie – a przede wszystkim moje subiektywne wrażenia i emocje.

Sigma Warm Neutrals Vol 2 – recenzja palety cieni

Pierwszą rzeczą, która zwróciła moją uwagę na tej palecie, był jej piękny design. Opakowanie jest bardzo eleganckie i solidne, a sama paleta wykonana jest z bardzo dobrego jakościowo materiału. Kolorystyka palety to głównie ciepłe beże, brązy, róże i burgundy – stonowane, ale jednocześnie bardzo wyraziste i modne kolory w tym sezonie.

Do palety dołączony jest duży i wygodny lustro oraz dwa pędzle – jeden do cieni na powieki, drugi do blendowania. Pędzle są bardzo miękkie i wygodne w użyciu, ale ja osobiście wolę korzystać ze swoich własnych.

Paletę otworzyłam z wielkim zainteresowaniem i zaczął się mój osobisty test palety. Zaczęłam od zaznajomienia się z każdym kolorem osobno, a następnie minę w minę tworzyłam coraz bardziej złożone makijaże. Przez cały czas testowania byłam pod wrażeniem jakości cieni – są bardzo dobrze napigmentowane i bardzo łatwo się blendują.

Zdjęcia i swatche z palety Sigma Warm Neutrals Vol 2

Swatche przez zdjęciami

Swatche palety Sigma Warm Neutrals Vol 2

Zdjęcia pojedynczych cieni z palety

Zdjęcia cieni z palety Sigma Warm Neutrals Vol 2

Moja opinia o palecie Sigma Warm Neutrals Vol 2

Jestem bardzo zadowolona z tej palety – kolory są bardzo modne i uniwersalne, a jakość cieni przerosła moje oczekiwania. Myślę, że to paleta, która zadowoli nawet najbardziej wymagające miłośniczki makijażu. Warto dodać, że cienie utrzymują się na powiece przez cały dzień, a nawet dłużej.

Jeśli zastanawiacie się, czy warto zainwestować w tę paletę, moja odpowiedź brzmi – tak, bez wątpienia!

Dajcie mi znać, czy macie już tę paletę i co o niej myślicie, a także czy podobała Wam się moja recenzja.