Shiseido Benefience Nutriperfect Eye Serum – Wygładź skórę pod oczami

Shiseido Benefience Nutriperfect Eye Serum – Wygładź skórę pod oczami

Markę Shiseido bardzo lubię i cenię przede wszystkim za doskonałe jakościowo produkty do pielegnacji, o których niejednokrotnie mogłyście poczytać na moim blogu. Dzisiaj wiedząc jak niezwykle ważna jest pielęgnacja wrażliwej skóry pod oczami, przychodzę do Was z recenzją jednego z lepszych produktów do tego celu. Poznajcie Shiseido Benefience NutriPerfect Eye Serum.


Recenzja Shiseido Benefience NutriPerfect Eye Serum


Opakowanie i Formuła

Luksusowo wyglądające, aczkolwiek wykonane z plastiku, niewielkie opakowanie w kolorze złota wzbogacone zostało w pompkę ułatwiająca dozowanie odpowiedniej ilości kosmetyku. W składzie znajdziemy Carnosine DP™, który ma za zadanie ujędrnić, wygładzić i zlikwidować zasinienia delikatnej skóry pod oczami. Jak obiecuje producent skóra ma zostać wyraźnie odmłodzona. Jak jest naprawdę?

Formuła jest delikatne, lekka, ale nie wodnista. Bardzo szybko się wchłania bez pozostawienia filtra na skórze. Serum stosowane samodzielne nie będzie wystarczającym kosmetykiem do odpowiedniego zadbania o okolice pod oczami. Natomiast stosowanie pod krem z tej samej serii Shiseido Benefience daje doskonałe rezultaty, których nie uzyskamy stosując każdy z produktów oddzielnie.

 

Efekty stosowania

Regularne stosowanie powoduje odpowiednie nawilżenie, i delikatne napięcie skóry pod oczami. W toku stosowanie nie odnotowałam pojawienia się kolejnych załamań , a zasinienia stały się mniej widoczne.

Dla kogo?

Serum przede wszystkim przeznaczone jest do skóry dojrzałej na której widoczne są zmarszczki oraz zasinienia. Dziewczynom młodszym odradzałabym używanie tak skoncentrowanego produktu, na to przyjdzie jeszcze czas.

 

 

⭐️ Sprawdź również: Najlepszy krem pod oczy! ⭐️
⭐️ Sprawdź również: Shiseido Benefience przeciwzmarszczkowy krem⭐️


Czy warto kupić Shiseido Benefience NutriPerfect Eye Serum?


Serum spodoba się kobietom, które maja wyraźnie określone wysokie wymagania co do pielęgnacji okolicy pod oczami, które składają się na wieloetapową aplikację produktów. Serum z całą pewnością jak wszystkie produkty tego typu będzie wymagało w kolejnym kroku nałożenia krem, gdyż tylko tak skomponowana pielęgnacja sprawdzi się najlepiej przynosząc oczekiwane efekty.

 

Serum kupisz tutaj.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Shiseido Benefience NutriPerfect Eye Serum
Ocena autora
41star1star1star1stargray