Testujemy podkład Eveline dostępny w Rossmanie – czy warto go kupić?

Jeśli jesteście zainteresowani skutecznym i niedrogim podkładem do twarzy, to koniecznie musicie przeczytać ten artykuł. W nim dokładnie przebadamy produkt marki Eveline, który można znaleźć w drogeriach Rossman – ""Mattifying Foundation with Hyaluronic Acid". Czy naprawdę jest wart swojej ceny? Czy spełnia oczekiwania? Sprawdźmy to razem!

Pierwsze wrażenie

Podkład od Eveline znajdziemy w pudełku o klasycznej formie, w kolorze matowego czarnego. W środku znajduje się standardowa buteleczka, która zawiera 30 ml kosmetyku. Przy pierwszym użyciu dostałam pozytywnego "kopa" od zapachu. Podkład pachnie bardzo delikatnie, ale przyjemnie. Konsystencja produktu jest gęsta i ma tłuste wykończenie.

Zastosowanie

Produkt łatwo rozprowadza się na skórze i można go stosować na kilka sposobów – pędzlem, gąbką lub palcami. Najlepiej aplikować go na dobrze nawilżoną skórę twarzy, aby uniknąć efektu plam. Pierwsze wrażenie po nałożeniu podkładu były bardzo pozytywne. Produkt idealnie kryje wszelkie niedoskonałości, nadając skórze gładkość i jednolity kolor. Jednak z powodu oleistej konsystencji, twarz szybko staje się błyszcząca i wymaga poprawki.

Dalsze wrażenia

Przez kilka godzin, produkt pozostaje na twarzy w idealnym stanie. Niestety, w trudnych warunkach, takich jak upały, podkład zaczyna zmieniać kolor i staje się ciemniejszy niż wyglądał z początku. Po kilku godzinach od aplikacji, ten sam efekt błyszczenia jest bardziej widoczny i wymaga szybkiej poprawki.

Podsumowanie

Podkład Eveline dostępny w Rossmanie na pewno nie jest najgorszym wyborem, szczególnie jeśli szukamy tańszej alternatywy dla markowych produktów. Jednak z pewnością musimy pamiętać, że jest to produkt, który wymaga regularnych poprawek i nie nadaje się do stosowania w deszczowe dni lub gorące lato. Mimo wszystko, warto poświęcić kilka złotych na zakup "Mattifying Foundation with Hyaluronic Acid" i samodzielnie sprawdzić, czy spełni nasze oczekiwania.