Wayne Goss The Luxury Eye Palette – Makijaż i Swatches. Czy warto?

Cześć! Dziś chcę się z Wami podzielić moją opinią o palecie Wayne Goss The Luxury Eye Palette. Jeśli jesteście ciekawi, czy warto się nią zainteresować, to zapraszam do lektury.

Co to za paleta?

Wayne Goss The Luxury Eye Palette to limitowana paleta kosmetyków do makijażu oczu. Zawiera 6 matowych i 3 perłowe cienie w różnych odcieniach. Paleta jest zaprojektowana tak, aby umożliwić stworzenie zarówno naturalnego, jak i bardziej dramatycznego makijażu oczu.

Moja pierwsza myśl po otwarciu palety

Kiedy pierwszy raz otworzyłam Wayne Goss The Luxury Eye Palette, moje pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. Opakowanie jest bardzo eleganckie, a cienie wyglądały naprawdę pięknie.

Jakie są kolory?

Kolory w palecie są bardzo praktyczne i uniwersalne. Są ładnie dobrane i można je ze sobą łączyć w różne sposoby, aby stworzyć interesujące kombinacje kolorów. Matowe odcienie są bardzo dobrze napigmentowane, a perłowe mają subtelny, ale piękny połysk.

Jak działały na moich oczach?

Cienie bardzo dobrze przylegały do moich powiek, nie kruszyły się i nie osypywały się podczas aplikacji. Używając ich, nie miałam żadnych problemów z blaknięciem kolorów w ciągu dnia. Oczywiście, przy dłuższym noszeniu, cienie trochę się wytarły, ale uważam, że było to w granicach normy.

Czy warto?

Moim zdaniem, jeśli szukacie uniwersalnej palety do makijażu oczu, warto zainteresować się Wayne Goss The Luxury Eye Palette. Kolory są piękne, dobrze napigmentowane i bardzo praktyczne. Co więcej, paleta ma fantastyczne opakowanie, które prezentuje się przepięknie w kolekcji kosmetyków.

Gdzie możecie kupić paletę?

Paletę Wayne Goss możecie kupić na oficjalnej stronie producenta, w drogeriach Sephora oraz na niektórych stronach z zagranicznych kosmetykami.

Dzięki za przeczytanie. Mam nadzieję, że mój artykuł był dla Was pomocny.