Testujemy Rimmel Mini Power Palette – czy warto kupić ten paletę do makijażu?

Czasami trudno zdecydować, jakie produkty do makijażu warto kupić, a które omijać szerokim łukiem. Czy tak jest w przypadku Rimmel Mini Power Palette? Właśnie przetestowaliśmy tę mini paletkę i w tym artykule przedstawiamy nasze wrażenia i opinie.

Rimmel Mini Power Palette – co to za produkt?

Rimmel Mini Power Palette to małe quady, w skład których wchodzą cienie do powiek, błyszczyk i róż. Według producenta, ta mini paletka ma wszystko, czego potrzeba do stworzenia kompletnego makijażu oczu, ust i policzków w jednym kompakcie. To ciekawa propozycja dla osób, które chcą mieć przy sobie praktyczne narzędzie do makijażu, które zajmuje niewiele miejsca w kosmetyczce.

Nasza recenzja Rimmel Mini Power Palette

Przede wszystkim, warto wyjaśnić, że po otwarciu opakowania naszym oczom ukazała się bardzo ładna paletka. Cienie do powiek są dobrze dobrane – w zależności od wersji kolorystycznej mogą być stonowane lub bardziej intensywne. Błyszczyk również prezentuje się ładnie na ustach, choć nie powala na kolana pod względem trwałości. Róż będzie dobrym wyborem dla osób, które cenią sobie delikatne wykończenie.

Co do samej jakości produktów, to jesteśmy bardzo zadowoleni. Cienie doskonale się blendują, nie osypują się i mają dobrą trwałość. Błyszczyk i róż również zachowują się na twarzy przez wiele godzin.

Z drugiej strony, trzeba przyznać, że cena za tak małą paletkę jest dość wysoka. Oczywiście, mini quady są droższe od większych palet, ale mimo to – cena Rimmel Mini Power Palette mogłaby być nieco niższa.

Nasze podsumowanie i opinie

Rimmel Mini Power Palette to produkt, który naprawdę warto wziąć pod uwagę. Jest praktyczny, łatwy w użyciu i doskonale nadaje się do stosowania nie tylko w domu, ale także w podróży. Oczywiście, nie jest to produkt dla każdego – cena może być zbyt wysoka dla niektórych osób. Niemniej jednak, jeśli nie przeszkadza Ci wydatek, to warto przetestować Rimmel Mini Power Palette i sprawdzić, czy to narzędzie do makijażu przypadnie Ci do gustu.

W skrócie, jeśli szukasz praktycznej i wygodnej paletki do makijażu w podróży, Rimmel Mini Power Palette może być dla Ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem.