Makeup Revolution Conceal & Define korektor pod oczy- Tańszy odpowiednik Tarte Shape Tape?

Makeup Revolution Conceal & Define korektor pod oczy- Tańszy odpowiednik Tarte Shape Tape?

Zahuczało w urodowym świecie! Znalazł się tańszy odpowiednik w pełni kryjącego korektora pod oczy Tarte Shape Tape? Marka Makeup Revolution przedstawia własną wersję kultowego produktu. Poznajcie Conceal & Define, i przekonajmy się razem jak to jest naprawdę z tym kosmetykiem.

Makeup Revolution Conceal & Define

opinia Makeup Revolution Conceal & Define

Recenzja
Makeup Revolution Conceal & Define

 

Opakowanie i formuła

Korektor znajduje się w naprawdę ładnym podłużnym, plastikowym opakowaniu wzbogaconym o elementy różowego złota. Całość prezentuje się doskonale, szczególnie jak na produkt z tej półki cenowej. W środku mamy gąbkowy sporych rozmiarów aplikator. Formuła produktu jest  gęsta (jednak mniej gęsta niż Tarte), kremowa i przepięknie można ją wpracować w skórę za pomocą gąbeczki. Krycie mamy bardzo porządne, średnie. Korektor świetnie "pracuje" pod oczami i utrwalony pudrem nie zbiera się w załamaniach przynajmniej u mnie, chociaż czytałam, że różnie z nim bywa. Nie ściąga skóry i jest komfortowy w noszeniu. W ofercie dostępny jest w 18 odcieniach, zarówno w neutralnej, ciepłej jak i chłodnej tonacji.

Makeup Revolution Conceal & Define

Makeup Revolution Conceal & Define

 

 

Odcienie C1 i C2

 

recenzja Makeup Revolution Conceal & Define

C1 Conceal & Define- neutralny, jasny cielisty beż.

C1 Conceal & Define- neutralny, pół tonu ciemniejszy beż z delikatnym brzoskwiniowym tonem.

 

Makeup Revolution Conceal & Define

Trwałość

Okolica pod oczami wygląda bardzo ładnie przez cały dzień.

🔸 Najlepsze korektory pod oczy dla skóry dojrzałej.
🔸 Tanie konturowanie.

 

 

Tańszy odpowiednik Tarte Shape Tape |
Jak to właściwie jest?

 

"Tarte Shape Tape" jest absolutnie najlepszym korektorem jaki kiedykolwiek próbowałam i próżno szukać produktu, który byłby identyczny pod każdym względem. Niemniej jednak uważam, że "Conceal & Define", znajduje się dość blisko bycia tym idealnym odpowiednikiem. W porównaniu do produktu Tarte ma on słabsze krycie, choć nadal bardzo dobre, to jednak Shape Tape ma je pełne. Poza tym lepiej pracuje na skórze i w ogóle nawet w najmniejszym stopniu nie gromadzi się w zmarszczkach nawet po wielu godzinach. Korekto MR nieznacznie, ale naprawdę minimalnie się w nich zbiera. Poza tym oba korektory są na prawdę genialne i warte wypróbowania!

 

 

 

Opinia Makeup Revolution Conceal & Define
| Czy warto kupić ?

Dla mojej skóry korektor doskonały pod każdym możliwym względem. Spokojnie może się równać produktom wysoko-półkowym. Odrobinę bardziej wchodzi w linie mimiczne niż Shape Tape, ale nie jest to kolosalna różnica, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę doskonały stosunek jakości do ceny. Otrzymujemy prześliczne ujednolicenie okolicy pod oczami i prawie pełne zakrycie zasinień. Produkt będzie wprost genialnym wyborem dla kobiet dojrzałych. Koniecznie wypróbuj, trudno o lepszy.

 

 

-Tutaj Kupisz Wspomniane Produkty-

 

[Rich_Web_Slider id="6"]

 

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Makeup Revolution Conceal & Define
Ocena autora
51star1star1star1star1star