Testujemy paletę cieni do powiek Kat Von D Lolita Por Vida – Jak się sprawdziła?

Kat Von D to jedna z najpopularniejszych marek kosmetyków na świecie. W ostatnim czasie pojawiła się u nas paleta cieni do powiek o nazwie Lolita Por Vida. Zdecydowaliśmy się przetestować ten produkt i sprawdzić, czy faktycznie jest wart swojej ceny.

Opis produktu

Paletę Lolita Por Vida ciężko pomylić z innymi produktami. Zawiera pięć cieni do powiek w różnych odcieniach, od jasnego beżu po ciemny burgund. Bazą cieni są oleje roślinne, dzięki czemu nie wysuszają delikatnej skóry powiek.

Opakowanie palety jest w kolorze różu oraz dekorowane wizualizacją tatuażu, co oczywiście nawiązuje do stylu Kat Von D. Wewnątrz znajduje się także lusterko, co jest bardzo praktyczne podczas aplikacji kosmetyków.

Recenzja palety

Podczas naszych testów stwierdziliśmy, że cienie są bardzo łatwe w aplikacji i łatwo się blendują. Wszystkie kolory ładnie ze sobą komponują, dzięki czemu można z łatwością stworzyć różnorodne looki.

Małe ilości kosmetyków wystarczą, aby uzyskać naprawdę intensywny kolor. Cienie utrzymują się na powiekach przez cały dzień, nie rozmazują się nawet przy większej wilgotności powietrza.

Najlepiej jednak, ceny są bardzo przystępne w porównaniu do innych produktów Kat Von D, co dodatkowo zachęca do zakupu. Uważamy, że Lolita por Vida jest idealna zarówno dla osób początkujących w makijażu, jak i dla profesjonalnych wizażystów.

Podsumowanie

Paleta cieni do powiek Kat Von D Lolita Por Vida to doskonały produkt o wysokiej jakości. Dzięki niemu można stworzyć wiele oryginalnych i interesujących looków. Jest wygodna i łatwa w aplikacji, a do tego bardzo trwała. W kontekście ceny, z pewnością należy sięgnąć po ten produkt. Serdecznie polecamy!