Herbaciana róża w uniwersalnej palecie cieni – recenzja Glam Shop by Agnieszka Janoszka

Glam Shop to jedna z popularniejszych sklepów online, w których można znaleźć różne kosmetyki wysokiej jakości. Wśród nich znajduje się paleta cieni znanej polskiej projektantki mody – Agnieszki Janoszki. Dziś chcę Wam przedstawić recenzję Glam Shop, w której skupię się na jednym z produktów, a mianowicie uniwersalnej palecie cieni "Herbaciana róża" by Agnieszka Janoszka.

Opakowanie

Kiedy dostałam swoją paletę, od razu zwróciło moją uwagę piękne opakowanie. Zostało wykonane z dobrej jakości tektury, co daje wrażenie solidności. Na przedniej części opakowania znajduje się obrazek herbaty oraz tytuł palety – "Herbaciana róża". Tylna część opakowania zawiera więcej informacji na temat produktu, np. skład i sposób użycia.

Wnętrze palety

Zapach palety jest bardzo delikatny i przyjemny, tak jak herbata owocowa. Uniwersalna paleta cieni składa się z 12 odcieni, które w umiejętnych rękach pozwolą na wykonanie różnych makijaży, zarówno na codzień jak i na specjalne okazje. Kolory są bardzo intensywne i nie "krużą w załamaniach", co jest jednym z ważniejszych aspektów, na które zwracam uwagę, testując nowe produkty.

Wrażenia po użyciu

Paleto można ocenić jako bardzo łatwą w obsłudze i nie wymagającą wiele uwagi. Cienie są dobrze pigmentowane, dzięki czemu ich aplikacja jest prosta i łatwa. Dobrze się rozprowadzają, nie osypują się, więc nie trzeba obawiać się zmarnowania produktu. Odcienie z tej palety uważam, że są bardzo uniwersalne i mogą być stosowane przez wielu ludzi, nie tylko profesjonalistów.

Podsumowanie

Podsumowując, uniekalna paleta cieni "Herbaciana róża" by Agnieszka Janoszka dostarcza nam pięknych kolorów, łatwą obsługę i intensywny pigment. Wszystkie odcienie są bardzo modne, a zarówno profesjonalistki, jak też początkujące osoby w makijażu będą się w niejczuły komfortowo. Dajcie znać w komentarzach, czy także polubicie te cienie!