Pielęgnacja z marką senseBOOST – Aloe Micelar Water + Body Butter Vitalizing

Marka senseBOOST dotychczas była mi nieznana, a szkoda, bo kosmetyki ma zacne. Szczególnie mocno upodobałam sobie dwa produkty- wodę micelarną z aloesem senseBOOST Aloe Micelar Water oraz intensywnie pielęgnujące masło do ciała senseBOOST Body Butter Vitalizing.

Pielęgnacja z marką senseBOOST


senseBOOST Aloe Micelar Water

Opakowanie / Formuła

Gigantyczne, bo zawierające, aż 500ml aloesowej wody micelarnej opakowanie, wyposażone zostało w ułatwiającą aplikacje pompkę. Biała z kolorowym akcentem buteleczka przywołuje na myśl świeżość i delikatność i tak właśnie jest w przypadku tego kosmetyku. Jego formuła jest wodnista, lekka i przyjemnie pachnie. Demakijaż oczu i twarzy jest niezwykle prosty, a skóra nie zostaje podrażniona i ściągnięta. W składzie nie znajdziemy szkodliwych składników, a sam wyciąg z aloesu ma działanie łagodzące. Produkt doskonale rozpuszcza nawet mój najtrwalszy tusz. Idealny wstęp i pierwszy krok do dalszego demakijażu.

senseBOOST Aloe Micelar Water

senseBOOST Aloe Micelar Water

Dla kogo?

Kosmetyk jest przeznaczony do wszystkich typów cery, nawet tej najbardziej wrażliwej i przesuszonej.

senseBOOST Aloe Micelar Water

 


 senseBOOST Body Butter Vitalizing

 

Opakowanie / Formuła

Duży plastikowy słoiczek designem odpowiadającym całej linii marki zawiera bogate, kremowe masło o przepięknym kokosowym zapachu. Przeznaczone przede wszystkim do skóry dojrzałej w składzie zawiera retinol, masło shea i energetyzujący kokos o działaniu ujędrniającym i zapobiegającym starzeniu się. Działanie NNKT, fitosteroli i lipidów powoduje, że z dnia na dzień skóra poprawia swoją gęstość. W składzie nie znajdziemy szkodliwych składników co jest niewątpliwie dodatkowym plusem. Masło bardzo szybko się wchania, nie pozostawia tłustego filmu na skórze, otulając ją przepięknym kokosowym zapachem utrzymuje właściwy poziom nawilżenia. Co ja moge więcej napisać, obcowanie z tym kosmetykiem to po prostu duża przyjemność.

senseBOOST Body Butter Vitalizing

senseBOOST Body Butter Vitalizing

Efekty stosowania

Skóra jest doskonale nawilżona, przepięknie pachnie i mam wrażenie, że efekt działania kosmetyku utrzymuje się przez cały dzień, a nie jak w produktach podobnych co najwyżej przez kilka godzin po aplikacji. Zawarty w składzie retinol daje nadzieje przy regularnym, długotrwałym stosowaniu na opóźnienie procesu starzenia się skóry.

 

senseBOOST Body Butter Vitalizing