Garett Beauty Sonic Scrub -Urządzenie do domowego peeling kawitacyjnego

Garett Beauty Sonic Scrubto urządzenie do peelingu kawitacyjnego, który przeprowadzisz minimalnym nakładem pracy w domowym zaciszu. Od kilku lat regularnie stosuję peeling kawitacyjny raz w tygodniu. Wierzę, że tylko regularne złuszczanie naskórka zapewnia właściwą kondycję skóry, redukuje przebarwienia i zapobiega wysypom niedoskonałości. Dlatego dzisiaj  przedstawię Ci urządzenie multifunkcyjne, które zastąpiło z powodzeniem moje poprzednie, starzejące się od Yonelle.

Garett Beauty Sonic Scrub
Garett Beauty Sonic Scrub
Garett Beauty Sonic Scrub

Domowy peeling kawitacyjny z Garett Beauty Sonic Scrub

Urządzenie „Sonic Scrub” poza przepięknym designem, który cieszy oko, jest niezwykle skuteczne w oczyszczaniu cery. Stosowane regularnie raz w tygodniu  zapobiega wysypom niedoskonałości, oczyszcza pory, wygładza cerę, redukuje przebarwienia i doskonale przygotowuje skórę do wchłaniania składników aktywnych zawartych w kosmetykach stosowanych w kolejnych krokach pielęgnacji.

 

Poza funkcją kawitacji urządzenie zostało wyposażone w jonoforezę i prądy EMS by domowy rytuał pielęgnacyjny był jeszcze bardziej skuteczny w detoksykacji i odżywianiu skóry ( zabieg ułatwia przenikanie składników aktywnych zawartych w kosmetykach w głąb skóry). Zastosowanie impulsów EMS poprawia jędrność i gęstość skóry wyraźnie ją napinając.

 

Jak działa urządzenie do kawitacji Garett Beauty Sonic Scrub ?

Obsługa urządzenia jest  prosta. Po włączeniu wybieramy jeden z 4 trybów dostosowanych do naszych potrzeb.

 

TRYB PEELINGU KAWITACYJNEGO

Tryb ten służy do idealnego, dogłębnego oczyszczenia skóry i porów. Może powodować przejściowe podrażnienie i delikatne zaczerwienienie cery, które szybko mija. 

Natychmiast po zabiegu widoczne jest efekt oczyszczenia porów i wygładzenia skóry.

 

TRYB KAWITACJI +EMS

Tryb ten łączy ze sobą efekt peelingujący z liftingującym. Prądy EMS pobudzają mięśnie do mikroskurczy i tym samym poprawiają jędrność i napięcie  skóry.

 

TRYB Z JONOFOREZĄ DODATNIĄ LUB UJEMNĄ

Jonoforeza wspomaga oczyszczanie skóry oraz wtłaczanie w głąb składników aktywnych zawartych w kosmetykach co zdecydowanie wpływa na poprawę ich skuteczności.

 

Garett Beauty Sonic Scrub
Garett Beauty Sonic Scrub

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego” już od wielu lat stało się moim absolutnym must have. Dzięki regularnemu stosowaniu moja moja skóra jest rewelacyjnie oczyszczona, napięta i zdecydowanie bardziej jędrna. W połączeniu z urządzeniem do mezoterapii stanowią duet doskonały do przeprowadzenia profesjonalnych zabiegów kosmetycznych w domowym zaciszu.

 – 20% na cały nieprzeceniony asortyment Garett Electronics na hasło : DELICIOUS20 

shop the post

-20% KOD : DELICIOUS20 na cały nieprzeceniony asortyment marki

kawigtacjavital

ZOBACZ TEST URZĄDZENIA NA MOIM IGTV

  • post powstał we współpracy z marką Garett 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Garett Beauty Sonic Scrub
Ocena autora
51star1star1star1star1star
Product Name
Garett Beauty Sonic Scrub

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.