ageLOC Lumispa – urządzenie do oczyszczania skóry – Lepsze niż Foreo Luna ?

ageLOC Lumispa

O urządzeniu do oczyszczania twarzy ageLOC Lumispa usłyszałam od Agnieszki Janoszki, która uznała je za lepsze od słynnej szczoteczki Foreo Luna, którą używam i uwielbiam od lat. Nie chciało mi się wierzyć, że to w ogóle jakkolwiek jest możliwe. A jeśli rzeczywiście tak jest? Nie mogłam pozwolić aby coś mnie ominęło. Kupiłam i dzisiaj po kilku tygodniach testów jestem gotowa aby przedstawić Ci swoją opinię.

ageLOC Lumispa

ageLOC Lumispa

 

ageLOC Lumispa” to wodoodporna szczoteczka z opatentowaną technologią Two-Sense Motion, która polega na tym, że dwa silikonowe dyski obracają się w różnych kierunkach co pozwala dokładniej oczyścić i wymasować twarz. Niewielkich rozmiarów głowica umożliwia dotarcie do skrzydełek nosa i innych mniejszych powierzchni takich jak strefa T w bardziej precyzyjny sposób niż ma to miejsce w przypadku Foreo mini.

W zestawie znajdziesz dopasowany do typu cery preparat do oczyszczania – ja mam wersję do skóry normalnej i mieszanej. W ofercie są jeszcze urządzenia do skóry delikatnej, suchej, tłustej i skłonnej do wyprysków. Nie uważam, że szczoteczkę należy używać wyłącznie z produktami marki. Żel był dobry, ale nie na tyle, że po niego sięgnę ponownie.

Oczyszczanie skóry trwa 2 minuty i powinnaś je wykonywać 2x dziennie. Cera zupełnie nie jest podrażniona, a efekty pojawiają się natychmiastowo po użyciu pod postacią zauważalnie gładszej cery i oczyszczonych porów bez jednoczesnego zaczerwienienia cery.

 

Dodatkową zaletą jest łatwość mycia samego urządzenia, które zajmuje dosłownie chwilę.

ageLOC Lumispa

ageLOC Lumispa

Efekty regularnego stosowania ageLOC Lumispa które zauważyłam

  • wygładzenie tekstury skóry i delikatne jej napięcie
  • zwężenie porów
  • zredukowanie niedoskonałości cery
  • poprawa napięcia skóry
  • brak podrażnień

 

Foreo Luna czy ageLOC Lumispa ?

Odpowiedź na to pytanie początkowo wydawała mi się trudna. Przyzywczajenie to w końcu nasza druga natura.  Jednak co zauważyłam po pewnym czasie użytkowania to sporo więcej zalet jakie posiada Lumispa w porównaniu do Foreo.

  • mniejsze podrażnienie cery
  • łatwiejsze i dokładniejsze oczyszczanie urządzenia ( Foreo z powodu licznych wypustek zdecydowanie ciężej wyczyścić niż Lumispa)
  • bardziej optymalny kształt pozwalający lepiej dotrzeć do strefy T ( skrzydełek nosa, jego boków czy też grzbietu) przez co oczyszczanie jest efektywniejsze.
  • pory są lepiej oczyszczone i zwężone.

 

Ja już dokonałam swojego wyboru i mogę tylko polecić Ci to urządzenie i nie, nie mam z marką współpracy i nie, nie dostałam go za darmo. Takie uzupełnienie tej recenzji abyś w pełni wiedziała, że jest to moja własna opinia.

ageLOC Lumispa

 

 

 

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
ageLOC Lumispa
Ocena autora
51star1star1star1star1star
Product Name
ageLOC Lumispa