Prouve Perfumy Molekularne – Paleta 6 zapachów stworzonych by łączyć ze sobą.

Prouve Perfumy Molekularne

Zapachy to wyzwalacz emocji, to historia pisana aromatem, to mapa niepowtarzalnych wspomnień zapisanych w kompozycji. Tym właśnie dla mnie są perfumy, pamiętnikiem gdzie każdy zapach kojarzy się z konkretnym momentem, barwą, uczuciem, unikalnym obrazem.

Prouve Perfumy Molekularne


 

Odkąd sięgam pamięcią zawsze poszukiwałam i poszukuję zapachów idealnych. Lubię mieszać je ze sobą i dowolnie komponować. Cenię unikalność i niepowtarzalność, marząc o znalezieniu tego jedynego „Signature Scent”. Tym większa była moja radość gdy w moje ręce trafiły  molekularne perfumy Prouve, które umożliwiają dowolną personalizację zapachów, i znalezienie tego wyjątkowego dla siebie.


Prouve Perfumy Molekularne- na czym polega ich fenomen?

Architektura zapachów molekularnych Prouve  różni się znacząco od budowy tradycyjnych perfum. Typową piramidę zapachów zastąpiła struktura cykliczna gdzie sercem kompozycji pozostaje pojedyncza, mocna nuta wiodąca, dla której tłem jest molekuła tworząca pachnącą aurę. To właśnie dzięki takiej budowie możliwe staje się dowolne mieszanie zapachów bez obawy o zepsucie kompozycji. Nie mają one swoich odpowiedników w naturze stanowiąc artystyczną interpretację wrażeń. Perfumy molekularne na skórze rozwijają się w sposób indywidualny by finalnie stworzyć unikalną tylko Twoją kompozycję. Podbijają indywidualny zapach skóry, dlatego też często porównywane są do feromonów.


Prouve Molécule Parfum – Spersonalizuj swój zapach

W ofercie marki mamy do wybory 6 dominujących zapachów, które możemy stosować zarówno pojedynczo jak i dowolnie mieszając  ze sobą, odkrywając coraz to nowe kompozycje zapachowe.
Flakoniki mają numery i unikalne nazwy nawiązujące do nuty zapachowej wewnątrz. W moim posiadaniu znajdują się dwa z nich- 01m oraz 03m.

01m Juniper / Naval Green

Przypomnij sobie oceaniczną bryzę, świeżość lasu okraszoną jałowcem w tle. Trochę gorzka, trochę kwaśna kompozycja, która pobudza i odświeża. Zapach nieoczywisty i unikalny. Na mojej skórze niestety dość szybko staje się niewyczuwalny.

Rodzina: wodno-kwiatowa, świeża.

01m Juniper / Naval Green

01m Juniper / Naval Green

03m Blackcurrant / Bitter Pink

Intensywny, lekko kwaśny zapach dojrzewającej porzeczki, złamany gorzkością greipfruta. Popudzający, zmysłowy i długo utrzymujący się na mojej skórze zapach. To zdecydowanie mój faworyt , który niejednokrotnie był komplementowany gdy nosiłam go na sobie.

Rodzina: owocowo-cytrusowa.

03m Blackcurrant / Bitter Pink

01m Juniper / Naval Green


Prouve idealne perfumy dla mnie?

Niepowtarzalne, totalnie nieoczywiste i niejednokrotnie zaskakujące kompozycje zapachowe, które potrafią się zmieniać i rozwinąć w ciągu dnia za każdym razem odrobinę inaczej. Z pogranicza niszy, okraszone nutą dwuznaczności, niejednokrotnie zaskakujące, wpasowały się idealnie w moje preferencje.
Polecam wypróbować wszystkim tym z Was, które lubią odważne innowacyjne kompozycje zapachowe, dalekie do popularnych zapachów powszechnie dostępnych.

Perfumy do kupienia tutaj.

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Prouve Perfumy Molekularne
Ocena autora
41star1star1star1stargray