Nobile 1942 La danza delle Libellule Perfumy -Taniec Ważki – Perfumy Idealne Na Ślub?

Nobile 1942 La danza delle Libellule

Magiczne ogrody, srebrzysta tafla jeziora odbijająca promienie słońca, enigmatyczny podmuch wiatru otulający ciszę chmurką ciepła i słodyczy. Bajkowa kraina, pełna miłości i frywolności, kraina gdzie wszystko staje się możliwe, a wszystkie nawet te najbardziej niewiarygodne marzenia się spełniają. Zostań dziś małą dziewczynką i spójrz tylko jak pięknie tańczą te trzy ważki!

Nobile 1942 La danza delle Libellule opinia Nobile 1942 La danza delle Libellule

Recenzja
Nobile 1942 La danza delle Libellule

 

 

 Nobile 1942 La danza delle Libellule, są kompozycją włoskiego domu perfumeryjnego i swoją premierę miały w 2012 roku. Inspiracją do ich powstania była operetka Ferenca Lehara ” Taniec Ważki”. Ważka, to kwiatowo-owocowy, wprost idealny zapach dla miłośniczek gourmound, który poza słodyczą wanilii, niesie w sobie tajemniczość piżma.

Opakowanie

Flakonik to istne dzieło sztuki. Wysmakowany, klasyczny, a jednocześnie na wskroś luksusowy. To szklana kanciasta buteleczka z przepiękną złotą nakrętką i nazwą perfum wraz z logiem marki tłoczonym na złotej blaszce wzbogaconej motywem 3 ważek.

Nobile 1942 La danza delle Libellule

Nobile 1942 La danza delle Libellule

 

Nobile 1942 La danza delle Libellule

 

Kompozycja zapachowa

Kompozycję otwiera bergamotka w towarzystwie jabłka, które dość szybko ustępują miejsca nutą serca do których należy cynamon i cedr niosące ze sobą otulającą słodycz. W zapachu wyraźnie dominuje wanilia, która pięknie się prezentuje w akompaniamencie piżma i kakao. Ważka posiada dość długi ogon i wyraźnie jest wyczuwalna dla otoczenia.

 

Trwałość

Perfumy utrzymują się na mojej skórze około 8 godzin.

recenzja Nobile 1942 La danza delle Libellule

 

 

Opinia Nobile 1942 La danza delle Libellule Perfumy
|Perfumy Idealne na Ślub?

 

„Perfumy Taniec Ważki” zachwycają stłumioną, ale absolutnie nie lepką słodyczą. To kompozycja elegancka, na wskroś kobieca, a jednocześnie, ciepła i bajkowo-frywolna. Wanilia występuje w niej w ciekawej odsłonie, która może spodobać się jej miłośniczkom. Zmysłowe tony  La danza delle Libellule idealnie sprawdzą się na ślub, czy wieczorne wyjścia.

 

Perfumy do kupienia tutaj.

Lubisz słodkie, kwiatowe zapachy? Koniecznie wpadnij tutaj i poznaj totalny klasyk gatunku!

Guerlain Insolence Eau de Parfum


 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Nobile 1942 La danza delle Libellule
Ocena autora
51star1star1star1star1star