Safari na powiekach – recenzja paletki Natasha Denona jesień 2018

Jeśli szukasz nowego sposobu na podkreślenie swojego piękna, to być może paletka cieni Natasha Denona Safari z kolekcji jesień 2018 jest tym, czego potrzebujesz. Jaki jest jej sekret? Odkryjmy to razem w mojej recenzji!

Natasha Denona Safari – co to za paletka?

Na początku warto zwrócić uwagę na zaprojektowanie opakowania. Czarne, aksamitne etui z logo marki w złotym kolorze prezentuje się bardzo stylowo. Zawartość paletki to 15 odcieni cieni, w tym trzy matowe, osiem mocno mieniących się oraz cztery metaliczne. Wszystkie cienie są wypiekane i łatwo się blendują.

Świetna pigmentacja, doskonałe swatche

Gdy tylko otworzyłam paletkę i zaczęłam badać poszczególne odcienie, zauważyłam, że mają niesamowitą pigmentację. Zarówno na skórze, jak i na powiece, kolory wyglądają bardzo intensywnie. Warto zaznaczyć, że niektóre z nich są znacznie ciemniejsze niż na pierwszy rzut oka, co pozytywnie mnie zaskoczyło.

Przygotowując swatche, zwróciłam uwagę na to, jak łatwo farby się rozprowadzają i mieszają. Nie tworzą tzw. "mapy", czyli nieregularnych pociągnięć na skórze, przez co makijaż wygląda elegancko i profesjonalnie.

Jesienna kolekcja na twoich paznokciach

Kolekcja jesień 2018 nie ogranicza się tylko do cieni do powiek. Nowymi trendami zdobienia paznokci również kierują się producenci kosmetyków. Warto zwrócić uwagę na bogatą, jesienno-zimową paletę lakierów, która idealnie komponuje się z kolorem skóry i nastrajaniem pogodowym. Możesz wybierać pomiędzy klasycznym burgundem, mieniącymi się odcieniami złota czy kremowym beżem.

Podsumowanie – co sądzę o paletce Safari od Nataszy Denony?

Po przetestowaniu paletki stwierdzam, że jest to produkt doskonałej jakości i zasługuje na miano jednego z najlepszych, jakie pojawiły się na rynku w ostatnim czasie. Pigmentacja, łatwość blendowania oraz szeroka gama kolorystyczna to niewątpliwe zalety, które sprawią, że pokochasz ten produkt!

Jeśli chodzi o nowości na polu zdobienia paznokci, to kolekcja jesień 2018 z pewnością przyciągnie twoją uwagę. Wybierz kolor, który wpadnie ci w oko i pozwól sobie na odrobinę szaleństwa w makijażu.