Natasha Denona Lila – jak wykorzystać koloryc podczas makijażu oczu?

Szukając odpowiedzi na pytanie, jak wykorzystać kolor liliowy w makijażu oczu, nie sposób nie wspomnieć o palecie cieni Natasha Denona Lila. Ta ikoniczna paleta złożona jest z 15 odcieni- od jasnych i pastelowych odcieni liliowych, po intensywniejsze, ciemniejsze. Świetnie komponują się one razem, co sprawia, że stworzenie niepowtarzalnej i modnej stylizacji jest bardzo proste.

Natasha Denona Lila – warto ją mieć?

Pierwsze informacje o paletce Lila pojawiły się w 2017 roku i od razu zrobiła spore zamieszanie na rynku kosmetycznym. Jej wyjątkowa kolorystyka oraz wysoka jakość cieni przyciągnęła uwagę wielu kosmetycznych entuzjastów na całym świecie. Warto zaznaczyć, że cena palety jest dość wysoka, ale na pewno warto ją mieć, szczególnie jeśli kochasz eksperymentować z makijażem oczu.

Odcienie w paletce

Natasha Denona Lila to paleta cieni, która składa się z 15 pięknych, liliowych odcieni, ułożonych w róże barwy, beże i fiolety. Kolory są w pełni matowe, perłowe i metaliczne. Wszystkie cienie są bardzo dobrze napigmentowane, łatwe w aplikacji i blendowaniu.

Jak zrobić makijaż oczu z paletą Natasha Denona Lila?

  1. Przygotuj skórę

Przed wykonaniem makijażu oczu zawsze należy przygotować skórę, zwłaszcza okolice oczu, które są bardzo wrażliwe. Nanieś korektor, podkład i puder, aby wygładzić, wyrównać kolor skóry i zamaskować niedoskonałości.

  1. Stwórz bazę

Następnie nanieś bazę na całą powiekę, aby cienie utrzymały się przez długi czas.

  1. Stwórz kontur

Stwórz kontur, aplikując ciemniejszy odcień wzdłuż fałdu powieki i zewnętrznej połowy dolnej linii rzęs. Następnie wypukl tą linię i dokładnie ją rozblenduj.

  1. Dodaj intensywności

Dodaj intensywności, nanieś wewnętrzną część powieki głębszym odcieniem, dzięki któremu oczy uzyskają większą głębię i wyrazistość.

  1. Zastosuj cień do podkreślenia

Zabierz się za kącik wewnętrzny oka, tutaj zastosuj jasny odcień, który wprowadzi w makijaż trochę blasku i otworzy oko.

  1. Całość połącz

Na koniec połącz wszystkie te elementy, starając się dokładnie je rozblendować tak, aby nie było widocznych linii połączeń między nimi.

Co z paznokciami?

Jeśli cenisz sobie spójność stylizacji, warto pomyśleć o zastosowaniu lakieru w kolorze natasha denona lila palette. Fioletowe paznokcie na tle delikatnego makijażu oczu to absolutny hit tego sezonu.

Podsumowanie

Natasha Denona Lila to wyjątkowa paleta cieni do makijażu oczu, która powinna znaleźć się w kolekcji każdej miłośniczki kosmetyków. Dzięki różnorodnym odcieniom można stworzyć niepowtarzalne stylizacje, które od razu przyciągają uwagę. Jeśli cenisz sobie wysoką jakość i oryginalne rozwiązania, to ta paleta z pewnością przypadnie Ci do gustu.