Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette Recenzja, Zdjęcia i Swatche | FIOLET kolorem roku 2018

Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette

Najnowsza paleta Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette, pojawia się w kilka miesięcy po premierze kultowej i powszechnie pożądanej  Sunset Palette natychmiastowo zyskując równą jej popularność. Tym razem kompakt zainspirowany został umiłowaniem artystki do różnych odcieni fioletu, zarówno w ciepłych jak i zimnych tonacji. Tym samym otrzymujemy zestaw 15 cieni do powiek o różnym wykończeniu od kremowych matów, po odcienie metaliczne i duochromy.

Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette

Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette

Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette

 

 

Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette
Recenzja

 

Opakowanie

Fioletowe, pokryte skóropodobnym materiałem opakowanie, posiada tłoczone na wierzchu logo marki wraz z nazwa palety. Prezentuje się jak zawsze w przypadku Natasha Denona bardzo luksusowo i po prostu przepięknie. W środku mamy lusterko, plastikową przymocowaną na stałe przekładkę z nazwami kolorów oraz 15 cieni o zmiennym wykończeniu.

 

Formuła

Formuła cieni jest równie dobra jak w kultowej Star Palette.  Maty to niewątpliwie mistrzostwo sztuki, jedwabiste, aksamitne o boskiej pigmentacji niewyobrażalnie prosto się rozcierają, łączą ze sobą, dając się stopniować do pożądanego efektu. Nie osypują się, pozwalają zbudować przepiękną głębię. Cienie z błyskiem są mięciutkie, lekko tłustawe o formule, która nie podkreśla załamań i tym samym doskonale nadaje się również dla kobiet dojrzałych. Pigmentacja i wielowymiarowość kolorów jest niesamowita, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę jak bardzo wymagające w trakcie produkcji są fiolety i bardzo trudno w ich przypadku jest uzyskać prawdziwie mocną intensywność. Tutaj się udało.

 

Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette

Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette

 

 

 

Kolory Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette

Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette

Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette

Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette

Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette

 

I rząd

 

 

Per Se 135 CM:  neutralny, średnio-ciemny, przygaszony brąz z wyraźnie szarymi tonami o matowym wykończeniu. Formuła doskonała jakościowo o świetnej pigmentacji.

 

 

Viola 136 M: przepiękny, chłodny, intensywny fiolet z różowymi tonami (magenta) o metalicznym wykończneiu. Formuła kremowa, dająca wielowymiarowy, mocno nasycony efekt na powiekach.

 

 

Amara 137 CM: średnio-ciemny, ciepły brąz na rdzawej podstawie o matowym wykończeniu. Jedwabista formuła, genialnie napigmentowana.

 

Cyclone 138 DC:  intensywna, ciepła, miedź z lekko różowym połyskiem. Cudownie się mieniący duo-chrom o bardzo dobrej jakości.

 

Nude Vino 139 CM: neutralno-ciepły, matowy, opalony brąz o równie genialnej formule jak i pozostałe kolory.

 

 

II rząd

 

 

Layla 140 M: dość ciemny, neutralny, przybrudzony, brązowo-szary odcień o satynowym wykończeniu z delikatną poświatą.

 

Amethyst 141 M: nieoczywisty, chłodny fiolet na granatowo-niebieskiej podstawie z przepięknie połyskującą powłoką o satynowo-metalicznym wykończeniu. Formuła bardzo intensywnie napigmenotowana.

 

 

Magentic 142 M: wibrujący, świetnie napigemntowany, chłodniejszy róż, złamany fioletem na lekko czerwonej, cieplejszej podstawie o metalicznym wykończeniu. Formuła masełkowata i świetna jakościowo.

 

 

Magnolia 143 K: bardzo ładny, ciepły,  szampańsko-złoty odcień na brzoskwiniowo karmelowej podstawie, o niesamowicie genialnej intensywności o metalicznym wykończeniu. Formuła tak miękka, że aż kemowa. Jeden z piękniejszych odcieni w palecie.

 

 

Nude Mauve 144 CM: najjaśniejszy z odcieni matowych, neutralno-ciepły, brązowo-szary odcień o świetnej jakościowo formule i dobrej pigmentacji.

 

 

III rząd

 

 

Juneau 145 S:  mroźny, chłodniejszy, perłowo-lawendowy odcień, tworzący piękną taflę na powiece. Coś pięknego!

 

Livid 146 DC: srebrzysty, wielowymiarowy i nieoczywisty, fioletowo-niesbieskawy odcień na lekko brązowej ocieplającej podstawie, którego wykończenie jest po prostu przepiękne! To lustrzana tafla odbijająca światło.

 

Purpure 147 M: intensywny, ciepły, burgundowo-jagodowy odcień, na rdzawo-brązowej podstawie o metalicznym wykończeniu. Formuła miękka, doskonale napigmentowana.

 

Dragon Bite 148 DC: ciepły, brązowo-zielonkawy, przydymiony, nieoczywisty duo-chrom o cudownym, lekko mokrym, lustrzanym wykończeniu.

 

Helio 149 M: lekko różany metalik na beżowej podstawie z piękną lekko brzoskwiniowo-złotą poświatą o formule bardzo dobrej jakościowo.

 

 

Swatches Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette

Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette

swatche Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette

 

Makijaż

 

 

 

 

Trwałość

Cienie utrzymują się na powiekach około 8 godzin w postaci niezmienionej.

 

Opinia Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette
| FIOLET kolor 2018 roku

 

Mistrzostwo świata? Tak, to chyba najlepsza paleta cieni z jaką miałam przyjemność pracować w ostatnim czasie, zarówno pod względem jakościowym, jak i ogólnej kompozycji kolorystycznej oraz efektu końcowego jaki daje na powiekach. W dobie mocno ciepłych zestawień cieni  jakże popularnych w ostatnim czasie Lila Eyeshadow Palette stanowi przyjemne przełamanie panujących trendów. Minusem dla mnie jest brak jasnego beżu, po który jestem zmuszona sięgać do innych palet, poza tym absolutnie bez zarzutu. Polecam!

 

Paleta do kupienia tutaj.

moje kosmetyki Natasha Denona

glam
denona płynne
toper
big Denona
mini nude
biba
nd cienie
denona podkład
star
camel
gold
denona big
denona1
lila
bloom
mini star
sunrise
sunset

Zapraszam również do zapoznania się z tekstem dotyczącym limitowanej palety Natasha Denona Joya, tutaj.

 

NATASHA DENONA HOLIDAY 01 JOYA EYESHADOW PALETTE
NATASHA DENONA HOLIDAY 01 JOYA EYESHADOW PALETTE

 

* ten produkt jest cruelty-free

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Natasha Denona Lila Eyeshadow Palette
Ocena autora
51star1star1star1star1star