Najlepszy dyfuzor do aromaterapii ? – Zdecydowanie Raindrop Organic Aromas, a testowałam ich wiele!

Swoją przygodę z aromaterapią zaczęłam w 2017 roku ( wtedy też pojawił się na blogu pierwszy post w tym temacie) od tego czasu nieustająco jest ze mną i nie wyobrażam sobie swojego self-care bez niej. Przerobiłam niezliczoną ilość olejków eterycznych i nadal pozostaję wierna tym od Young Living, ale nie stronię od eksperymentów. Olejki do aromaterapii muszą być doskonałej jakości – zarówno blendy (mieszanki ) jak i pojedyncze zapachy, tylko wtedy możesz czerpać z nich prawdziwe właściwości prozdrowotne. Niemniej istotny jest dyfuzor, testowałam wiele z nich, miałam takie, które rozpylały wodną mgiełkę z rozcieńczonym olejkiem. Nie wiedziałam, że można inaczej, aż do momentu w którym zjawił się on- dyfuzor Raindrop Organic Aromas. Po miesiącu użytkowania okrzyknęłam go najlepszym  dyfuzorem do aromaterapii jaki kiedykolwiek posiadałam. Zaraz napiszę dlaczego.

 

dyfuzor do aromaterapii

 

Dyfuzor do olejków Organic Aromas Raindrop

 

Wygląd

Wygląd wprawdzie nie jest tak ważny w przypadku takiego urządzenia jak jego funkcjonalność i jakość, ale pochylmy się na chwilę i nad nim. Raindrop jest przepiękny. Minimalistyczny, elegancki i niesamowicie wysmakowany! Dostępny w dwóch kolorach, będzie idealnie wkomponowywał się do każdego pomieszczenia.

dyfuzor do aromaterapii

 

Dlaczego Raindrop Organic Aromas jest lepszy od innych moich  dyfuzorów?

 

Odpowiedź jest jedna. Ma on całkowicie inny mechanizm działania. Nebulizacja olejku odbywa się tutaj bez rozcieńczenia wodą, dzięki czemu wykorzystujemy 100% jego dobroczynnych właściwości. Zapach jest też zdecydowanie bardziej intensywny i trwały, wyczuwam go w całym pomieszczeniu! Kolejną zaletą jest higiena. Niedolewanie wody do urządzenia zapobiega osadzaniu się trudno usuwalnego kamienia. I co dla mnie najważniejsze – brak mgiełki wodnej nie spowoduje zniszczeń na meblach czy też panelach spowodowanych osadzaniem się na nich wody.

dyfuzor do aromaterapii

 

Z tego co widziałam na stronie marki dostępne są rownież czyste ’olejki do aromaterapii jak i ich mieszanki. Z całą pewnością przetestuję je i dam Ci znać jak się sprawdzają.

 

 

Aromaterapia Dyfuzor Raindrop Organic Aromas kupisz:
dyfuzor

 

  • dyfuzor otrzymałam od marki Organic Aromas. Post nie jest sponsorowany.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Raindrop Organic Aromas
Ocena autora
51star1star1star1star1star
Product Name
dyfuzor Raindrop Organic Aromas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.