Venus XL II od Lime Crime – Recenzja z Fotografiami i Swatchami Produktu

Paleta Venus XL II od Lime Crime

Czy słyszeliście o paletach cieni od Lime Crime? Myślę, że każda miłośniczka kosmetyków zna markę Lime Crime, która charakteryzuje się kolorowymi i intensywnymi kosmetykami. Venus XL II to najnowsze dzieło, które jest następcą kultowej już Venus XL Palette.

Lime Crime Venus XL

Przyjrzyjmy się tej nowej paletce nieco bardziej szczegółowo. Na pierwszy rzut oka na pewno zauważymy inny kolor opakowania – Venus XL II zamiast róży, ma ciemnobrązową obwódkę, która pokazuje, że ten produkt jest bardziej dojrzały i bardziej poważny. Paletka jest w formacie 8 x 18 i zawiera 18 odcieni o różnych finiszach, w tym dość rozległą gamę kolorów ciepłych, naturalnych i bardziej smolistych.

Lime Crime Venus XL 2

Tym razem marka Lime Crime sięgnęła po kolory, które są bardziej spokojne od poprzedniej serii Venus. Wśród kolorów znajdziemy bardzo ciepłe odcienie, które pasują do codziennych stylizacji, ale również odważne odcienie jak czerwień i bordo.

Lime Crime Venus

Jeśli chodzi o jakość, to Lime Crime zdecydowanie nie zawodzi. Wszystkie cienie są bardzo dobrze napigmentowane, łatwe do blendowania i trwałe. Idealnym przykładem jest fioletowy cień, który ma doskonałą jakość i wyjątkowy, niebieskokrwisty połysk.

Lime Crime Venus XL II – Recenzja

Po kilku dniach testów mogę stwierdzić, że Venus XL II to paleta idealna dla miłośniczek kolorów ziemi i wyjątkowych odcieni. Kolory są bardzo łatwe w użyciu, nie rozmazywają się i dają wiele możliwości w tworzeniu nowych stylizacji. Paletka jest również idealna dla średnio doświadczonych użytkowników, którzy chcą spróbować czegoś nowego.

Zdjęcia i Swatche

Nie wierzcie mi na słowo, musicie zobaczyć to sami! Poniżej znajdują się zdjęcia i swatche, które pokazują, jak intensywne są kolory w tej paletce:

Zdjęcia produktu

Swatche produktu

Podsumowanie

Nie mam wątpliwości, że Venus XL II od Lime Crime jest doskonałą paletą cieni do codziennego użytku. Doskonale sprawdzi się dla każdej miłośniczki kosmetyków, która ceni sobie intensywne i trwałe kolory. Polecam!