La Mer Skincolor The Powder Recenzja, najlepszy puder sypki?

La Mer Skincolor The Powder

Kultowy puder  w zmienionej formule La Mer Skincolor The Powder doczekał się debiutu i na moim blogu. Pioruńsko drogi, niezmiernie luksusowy. skradł serca urodowego świata. Jaki jest naprawdę? Warto zgrzeszyć i go zakupić? Przekonajmy się!

La Mer Skincolor The Powder

recenzja La Mer Skincolor The Powder

opinie La Mer Skincolor The Powder

La Mer Skincolor The Powder
Recenzja

 

Opakowanie i formuła

La Mer The Powder  kryje się w przydymionym, szklanym, kanciastym słoiczku ze srebrną nakrętką. Opakowanie prezentuje się jak zawsze w przypadku La Mer, stonowanie, elegancko i niezwykle „czysto”. W środku mamy puszek do aplikacji i sitko dozujące odpowiednią ilość produktu. Puder jest doskonale, niezwykle drobno zmielony, i jedwabiście-aksamitny w dotyku. Niewielka ilość wystarcza na opruszenie całej twarzy. Kosmetyk cudowanie stapia się ze skórą, idealnie gruntuje podkład, nie podkreśla porów, suchych skórek ani załamań. Daje przecudowny efekt soft-focus, bez uczucia przesuszenia. Wykończenie mamy naturalne, delikatnie rozświetlające. Produkt bez problemu współpracuje ze wszystkimi moimi podkładami pozostawiając skórę niezmiernie gładką. Najlepiej aplikuje mi się go puchatym pędzlem marki.

 

La Mer Skincolor The Powder

La Mer Skincolor The Powder

La Mer Skincolor The Powder

La Mer Skincolor The PowderLa Mer Skincolor The Powder

 

Trwałość

Makijaż utrzymywał się cały dzień, bez konieczności poprawek.

Podobne pudry kupisz tutaj:

Opinia La Mer Skincolor The Powder
| Podumowanie

 

Puder jest wybitny! Jakość sama w sobie. Cudownie lekkie, delikatne i świeże wykończenie bez efektu „osiadania” na skórze w warte jest tak dużego wydatku. Przynajmniej dla mnie. Jestem zachwycona tym naturalnym, nienachalnym blaskiem, zmiękczeniem rysów twarzy i optycznym wygładzeniem załamań. Jednym słowem moja skóra jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze. Gorąco polecam!

 

La Mer Skincolor The PowderLa Mer Skincolor The Powder

„La Mer The Powder” do kupienia tutaj.

 

Masz ochotę przeczytać recenzję wersji prasowanej pudru? Chciałabyś wiedzieć czym się różnią? Zapraszam tutaj.

La Mer The Sheer Pressed Powder

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
La Mer Skincolor The Powder
Ocena autora
51star1star1star1star1star