Kylie The Burgundy Palette Kyshadow – rewelacyjna recenzja i swatche

Jeśli szukasz idealnej palety cieni od Kylie Jenner, to zapewne o paletce "The Burgundy" słyszałeś już wiele. Dzisiaj chcę się z Tobą podzielić moim zdaniem na temat tej palety oraz pokazać, jak prezentują się swatche.

Kim jest Kylie Jenner?

Kylie Jenner to amerykańska celebrytka, która najbardziej znana jest z telewizyjnego show "Keeping Up with the Kardashians". Jest też właścicielką marki kosmetycznej Kylie Cosmetics, która słynie z wyjątkowej jakości kosmetyków.

Jednym z produktów wchodzących w skład oferty jest właśnie paleta cieni pod nazwą "The Burgundy". Według wielu kobiet to właśnie ona pozwala na wykonanie perfekcyjnego makijażu każdego dnia.

Kylie The Burgundy Palette Kyshadow – co zawiera?

Paleta cieni "The Burgundy" składa się z 9 odcieni od jasnego różu do ciemnej czerwieni. Każdy cień jest bardzo mocno napigmentowany i łatwo się rozprowadza. Dzięki temu mamy gwarancję długotrwałego i niesamowicie intensywnego efektu.

Kylie jest znana z tego, że bardzo dba o jakość swoich produktów. Można więc spokojnie powiedzieć, że "The Burgundy" to produkt bardzo wysokiej jakości.

Kylie The Burgundy Palette Kyshadow – moja opinia

Muszę przyznać, że jestem zachwycona paletą cieni "The Burgundy". Każdy z odcieni jest piękny i świetnie się komponuje z pozostałymi. Bardzo łatwo jest połączyć kolory i uzyskać taki efekt, jakiego nam potrzeba.

Wykonanie makijażu jest bardzo łatwe i przyjemne. Cienie są bardzo dobrze napigmentowane, co oznacza, że używając niewielkiej ilości produktu, uzyskamy już bardzo intensywny efekt.

Jeśli lubisz tworzyć różne makijaże, to z całą pewnością pokochasz paletę "The Burgundy".

Kylie The Burgundy Palette Kyshadow – swatche

A teraz czas na to, co najważniejsze – czyli swatche. Poniżej prezentuję swatche każdego z odcieni palety.

Odcień Swatch
Love Letter Love Letter
Almond Almond
Huntz Huntz
K Rose K Rose
Cosmo Cosmo
Burgundy Burgundy
Dubai Dubai
Penny Penny
LA LA

Podsumowanie

Paleta cieni "The Burgundy" to niesamowicie wysokiej jakości produkt, który na pewno przypadnie do gustu każdej kobiecie. Jest łatwa w aplikacji, trwała i bardzo intensywna. Z całą pewnością warto zainwestować w ten produkt.

A jakie jest Twoje zdanie na temat palety "The Burgundy"? Podziel się swoją opinią w komentarzach!