KYLIE THE BURGUNDY PALETTE KYSHADOW | Recenzja, zdjęcia, swatches

KYLIE The Burgundy Palette

Świat oszalał na punkcie kosmetyków od Kylie Jenner – KYLIE COSMETICS, do czego początkowo przyczyniła się niezwykłapopularność płynnych matowych pomadek „Matte Liquid Lipstic- K Lips” ,które zachwycają niezwykle intensywną pigmentacją i doskonałą trwałością. Niedługo po ogromnym sukcesie produktów do ust, marka przedstawiła swoje propozycje palet cieni, które podobnie jak pomadki bardzo szybko stały się poszukiwanym hitem. Cóż wobec tak ogromnego boom na tego typu produkty i ja uległam pokusie i chęci przetestowania niektórych z nich.

Produkty „Kylie Cosmetics” niestety nadal są trudno dostępne w Polsce, dostaniemy je wyłącznie zamawiając na stronach internetowych. Przestrzegałabym jednak przed zakupami z tzw. niepewnych źródeł, gdyż na rynku jest tona podróbek o wątpliwej jakości. Ja swoje zakupy poczyniłam na oficjalnej stronie marki kyliecosmetics.com . Na przesyłkę czekałam około 2 tygodni. Zamówiłam paletę cieni do oczu KYSHADOW THE BURGUNDY PALETTE w zestawie z matową pomadką i konturówką- CANDY K Lip Kit .

 

Kosmetyki KYLIE JENNER
Kosmetyki KYLIE JENNER

 

 

 

RECENJNA KYLIE THE BURGUNDY PALETTE

 

Burgundowa paleta cieni Kylie
KYLIE The Burgundy Palette

 

KYLIE The Burgundy Palette
The BURGUNDY paleta cieni KYLIE

 

 

Opakowanie

Kylie Cosmetics The Burgundy Palette” ma białe kartonowe opakowanie z tłoczonym charakterystycznym dla produktów marki rysunkiem oczu, które przecudnie mienią się w zależności od kąta padania światła. Paleta nie zawiera lusterka ani aplikatora. Zapewne większości z Was ten drobny element by nie przeszkadzał, ale mnie niestety tak. Kompakty uwielbiam zabierać ze sobą na wszelkie rodzaje wyjazdów, i nie do końca mam ochotę pakować wówczas również lusterko.

 

KYLIE The Burgundy Palette
The Burgundy Palette KOLORY

 

W środku znajduje się 9 cieni od beżowych i brązowych kolorów, po żurawinowo- czerwone i złote odcienie, o spójnej neutralnej i ciepłej tonacji. Pigmentacja jest naprawdę dobra, a wykończenie w zależności od odcienia jest: satynowe, metaliczne lub matowe. Kolory są tak dobrane, że możemy je łączyć ze sobą w dowolne kombinacje, tworząc wedle uznania bardziej dzienne czy wieczorowe makijaże.

 

KOLORY KYLIE THE BURGUNDY PALETTE

 

The Burgundy Palette swatche
The Burgundy Palette swatche

 

swatch paleta cieni kylie
The Burgundy Palette swatche

 

Naked– to piaskowo-złoty odcień o satynowym wykończeniu. Bardzo dobrze sprawdza się jako cień bazowy na całą powiekę.

Beach– matowy, jasny, ciepły beżo-brąz. Idealny kolor przejściowy, nakładany w załamanie powieki.

Penny– to ciepły jasny odcień pomarańczu z czerwonymi pod-tonami, o wykończeniu matowym.

 

The Burgundy Palette swatche
The Burgundy Palette swatche

 

 

The Burgundy Palette swatche
The Burgundy Palette swatche

 

LA– jest nasyconym, miedzianym kolorem o wykończeniu metalicznym i świetnej pigmentacji.

Burgundy– matowy soczysty odcień żurawinowy (czerwono-burgundowy). Dobrze się rozciera, cudownie wygląda na powiece. Jest to jeden z moich ulubionych odcieni w tej palecie.

Dubai– metaliczny, wielowymiarowy brązowo-burgundowy odcień, zdecydowanie ciemniejszy od poprzedniego, ale równie ładny.

 

The Burgundy Palette swatche
The Burgundy Palette swatche

 

The Burgundy Palette swatche
The Burgundy Palette swatche

 

Brick– odcień zgaszonej „przybrudzonej” cegły, w matowym wykończeniu.

NY– metaliczny ciepły, średni brąz.

Almond– nasycony, ciemniejszy brąz, złamany czerwienią, o matowym wykończeniu. Dobrze sprawdza się przy zaznaczeniu zewnętrznego kącika oka.

 

 

SWATCHES KYLIE THE BURGUNDY PALETTE

 

The Burgundy Palette swatche

 

Formuła

Formuła cieni jest kremowo-aksamitna, o dość dobrej pigmentacji. Kolory dają się stopniować do pewnego momentu, pięknie łączą się ze sobą i stapiają z powieką. Maty mają nieco lepszą formułę, łatwiej je rozcierać w porównaniu do odcieni metalicznych, które dają najbardziej nasycony efekt, gdy nakładane są opuszką palca.

Makijaż KYLIE THE BURGUNDY PALETTE

 

 

 

The Burgundy Palette makijaż
The Burgundy Palette makijaż

 

The Burgundy Palette makijaż
The Burgundy Palette makijaż

 

The Burgundy Palette makijaż
The Burgundy Palette makijaż
The Burgundy Palette makijaż
The Burgundy Palette makijaż

 

Trwałość

 

Trwałość to około 7 godzin, cienie się nie osypują i nie zbierają w załamaniach. Makijaż wygląda bardzo ładnie cały dzień.

Tutaj kupisz podobne produkty:

Porównanie Kylie  THE BURGUNDY PALETTE do palety Anastasia MODERN RENAISSANCE

„KYLIE THE BURGUNDY PALETTE”  jest bardzo zbliżona pod względem kolorystyki do wcześniej testowanej przeze mnie palety cieni: Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance.

 

 

 

porównanie MODERN RENAISSANCE VS The BURGUNDY Palette
Porównanie MODERN RENAISSANCE VS The BURGUNDY Palette

 

Jeśli chodzi o jakość wykonania palet, to zdecydowanie bardziej podoba mi się opakowanie palety Modern Renaissance, przede wszystkim ze względu na obecność wewnątrz lusterka i miłą welurową teksturę.

W palecie od Kylie mamy 9 odcieni a w ABH jest ich 14. Kolorystyka, tonacja i nasycenie, jest bardzo zbliżone w oby dwóch paletach. W zasadzie posiadając jedną z nich, nie ma konieczności kupować drugiej.

 

porównanie MODERN RENAISSANCE VS The BURGUNDY Palette
MODERN RENAISSANCE VS The BURGUNDY Palette

 

Formuła cieni „Modern Renaissance” jest bardziej miękka i kremowa, a pigmentacja lepsza. Zdecydowanie bardziej podobają mi się cienie metaliczne w ABH w porównaniu z „Burgundy Palette” ponieważ, łatwiej się rozcierają i mają wyraźniejszy błysk. Cienie matowe są porównywalnej jakości w każdej z palet. Odcienie w produkcie od Keylie zdecydowanie mniej się kurzą podczas nabierania i mniej osypują  w porównaniu z kolorami w palecie Anastasii. Cenowo paleta burgundowa jest nieco tańsza.

Jeśli zastanawiacie się, którą z tych palet wybrać to jest to trudna decyzja. Produkty są zbliżone do siebie i kolorystycznie, z przewagą jakościową  palety Modern Renaissance, której formuła jest lepsza, a wybór kolorów większy. Zatem jeśli miałabym zostać przy jednej z nich to zdecydowanie wybrałabym paletę Anastasia MODERN RENAISSANCE.

 

ZAMIENNIK The Burgundy Palette

Dość dobrym i zdecydowanie łatwiej dostępnym zamiennikiem dla tej palety, będzie produkt ZOEVA Caramel Mealnge. Obie palety utrzymane są w tonacji ciepłej, ale paleta cieni  Zoeva zawiera więcej rudości. Jakościowo cienie są porównywalne, i nie widzę tutaj, aby którakolwiek z palet miała przewagę. Stosunek jakości do ceny, zdecydowanie bardziej korzystny dla palety Caramel Melange, którą zakupicie tutaj.

 

Opinia KYLIE The Burgundy Palette Kyshadow
|Podsumowanie

 

Podsumowując „The Burgundy Palette” jest bardzo fajnym produktem. Cienie są przyzwoitej jakości, a dobór kolorystyczny przemyślany. Jednak czy produkt jest warty zachodu związanego ze sprowadzeniem go ze stanów? W moje ocenie, nie. Na rynku obecnie mamy dostępny bardzo duży wybór produktów w podobnej kolorystyce i jakości.

 

Recenzowana dzisiaj paleta dostępna tutaj.

 

Zapraszam na recenzję zdecydowanie bardziej ciekawej kolorystycznie palety KYLIE COSMETICS THE ROYAL PEACH, tutaj.

KYLIE THE ROYAL PEACH PALETTE
KYLIE THE ROYAL PEACH PALETTE

 

 

 

deliciousbeauty

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
KYLIE THE BURGUNDY PALETTE KYSHADOW
Ocena autora
41star1star1star1stargray
Product Name
KYLIE THE BURGUNDY PALETTE KYSHADOW