Z.ONE Milk Shake Incredible Milk 12 in 1 + Leave-In Conditioner – Jak szybko i skutecznie pielęgnować włosy nawet w 5 minut

Z.ONE Milk Shake Incredible Milk

Kosmetyki Z.ONE i linię Milk Shake lubię i używam od dawna. Niedawno dołączyły do moich zapasów kolejne dwa produkty, tym razem przeznaczone do szybkiej pielęgnacji włosów bez spłukiwania. Umówmy się, nie zawsze mam czas na rozbudowane zabiegi. Ty pewnie też. Dlatego przyszedł czas na odżywkę  Milk Shake Leave-In Conditioner oraz maskę Milk Shake Incredible Milk 12 in 1. Dowiedz się jak szybko i skutecznie pielęgnować włosy nawet w 5 minut!

Z.ONE Milk Shake Incredible Milk


Z.ONE Milk Shake Leave-In Conditioner

Kosmetyk przeznaczony jest do włosów normalnych i suchych.Ma za zadanie nawilżyć oraz zapewniać ochronę przeciwsłoneczną w ciągu dnia.

Opakowanie / Formuła

Plastikowa sporych rozmiarów, przeźroczysta buteleczka posiada aplikator w postaci atomizera równomiernie rozpylającego produkt na włosach. W składzie znajdziemy ekstrakty owocowe z truskawek, borówek, malin i czarnych porzeczek oraz główny składnik którym są proteiny mleka zapewniające właściwe nawilżenie. Odżywkę używam na wilgotne, umyte włosy, nie spłukuję.

Z.ONE Milk Shake Leave-In Conditioner

Efekty stosowania

Rewelacja. Odżywki używam kiedy moje włosy nie są skrajnie przesuszone. Zyskuję wtedy idealne wygładzenie, sprężystość miękkość i niesamowity blask. Do tego produkt nie przeciąża i nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Włączyłam go do stałej rutyny pielęgnacyjnej. Używam przede wszystkim w te dni w które nie znajduję czasu na rozbudowaną pielęgnację

Z.ONE Milk Shake Leave-In Conditioner


Z.ONE Milk Shake Incredible Milk 12 in 1

 

Mleczko bez spłukiwania przeznaczone zostało do włosów przesuszonych, zniszczonych i ma zapewnić ich regenerację, nawilżyć, zapobiegać puszeniu się, zabezpieczać przed promieniowaniem UV i wysoką temperaturą.

Opakowanie / Formuła

Żółte, plastikowe opakowanie posiada pompkowy aplikator ułatwiający dozowanie odpowiedniej ilości produktu. W jego składzie znajdziemy masło muru muru, ekstrakt z mango, ekstrakt z papai, borówki i maliny. Formuła jest bogatsza niż w przypadku powyższej odżywki, dlatego sprawdza się wyśmienicie po zabiegach chemicznych kiedy potrzebuję odzyskać prawidłową strukturę włosa.

Z.ONE Milk Shake Incredible Milk 12 in 1

Z.ONE Milk Shake Incredible Milk 12 in 1Z.ONE Milk Shake Incredible Milk 12 in 1


⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Pielęgnacja włosów z Balmain- warto? ⭐️
⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Virtue – keratynowa rewolucja w pielęgnacji włosów ⭐️


Efekty stosowania

„Milk Shake Incredible Milk 12 in 1” świetnie wygładza i nabłyszcza włosy. Sprawia, że są miękkie w dotyku i zupełnie się nie puszą. Najlepiej aplikację zacząć od połowy długości włosów, wówczas nie ma mowy o zbytnim dociążeniu.

 


Jesteś zapracowana? Nie masz czasu wystarczająco długo zajmować się włosami? Mimo to chcesz aby były zawsze zadbane? Koniecznie sprawdź działanie odżywek bez spłukiwania Milk Shake i napisz mi w komentarzach jakie są Twoje sprawdzone i szybkie sposoby na piękne włosy. Czekam.