Piękna i promienna skóra dzięki it cosmetics: recenzja cc kremu i korektora Bye Bye Under Eye

Szukasz produktów, które będą zadowalać Twoje potrzeby skóry? Oto przegląd dwóch produktów It Cosmetics: CC Cream oraz korektora Bye Bye Under Eye, które pomogą Ci uzyskać idealne, pięknie wyglądające i zdrowe odcienie skóry.

It Cosmetics – słynny producent kosmetyków

It Cosmetics to marka kosmetyków, która stawia na innowacyjność i skuteczne rozwiązania dla każdej skóry. Ich produkty to różnego rodzaju kremy, podkłady, korektory, które są bardzo cenione wśród miłośników makijażu. W tym artykule skupiamy się na dwóch kosmetykach: CC Cream oraz korektorze Bye Bye Under Eye.

It Cosmetics CC Cream Swatches

Jeden z najważniejszych kosmetyków w kolekcji It Cosmetics to CC Cream czyli korektor/krem BB. CC Cream zawiera filtry mineralne SPF 50 oraz kompleks złożonych składników ochronnych, jakie zapewniają ochronę skóry przed promieniowaniem UV/UB. Co ważne, krem CC Cream nie jest tradycyjnym kremem BB. Nie tylko przykrywa niedoskonałości na skórze, ale także zapewnia jej poświatę, dzięki czemu skóra wygląda bardziej promiennie i zdrowo.

It Cosmetics CC Light Medium

Kolor It Cosmetics CC Cream jest bardzo dobrze dobrany do różnych typów skóry, jak również odpowiada wielu odcieniom skóry. CC Light Medium odcień jest odpowiedni dla skóry jasnej, o odcieniu neutralnym. CC Light Medium zapewnia lekkie krycie, które można zwiększyć, budując jego intensywność.

It Cosmetics CC Fair Light

Odcień It Cosmetics CC Fair Light przeznaczony jest dla jasnej skóry, o odcieniu chłodnym. Krem CC Fair Light posiada takie same właściwości jak CC Light Medium, ale kolor jest bardziej odpowiadający dla skóry, która charakteryzuje się ciepłym odcieniem.

It Cosmetics CC Light

Krem CC Light to odpowiednik kolorystyczny dla skóry średniej. Odcień ten jest idealny dla skóry o jasny, neutralny odcień skóry i ciepłej tonacji. Jednocześnie zapewni poświatę i doda naturalnego blasku skórze.

Bye Bye Under Eye

Drugim kosmetykiem z serii It Cosmetics jest korektor Bye Bye Under Eye. Korektor ten camoufluje cienie pod oczami i inne niedoskonałości skóry. Ze względu na jego doskonałe właściwości sam się pokrywa. Kolejnymi cechami, które korektor Bye Bye Under Eye posiada to wodoodporność i świeży wygląd, który utrzymuje się na skórze przez cały dzień.

It Cosmetics CC Illumination

Jeśli wolisz osiągnąć jeszcze bardziej poświatający efekt, to It Cosmetics CC Illumination to idealny produkt dla Ciebie. CC Illumination zapewni połysk i blask skórze w każdym odcieniu. Posiada ona takie same cechy ochronne, jak CC Cream, ale zawiera drobinki połyskujące, aby wydobrzeć naturalny blask skóry.

Podsumowanie

Zapewne zastanawiasz się, który kosmetyk It Cosmetics wybrać? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ zależy to od Twojego skóry, wymagań i gustu. Jednakże oba produkty, CC Cream i korektor Bye Bye Under Eye, są bardzo cenione na rynku kosmetycznym i pomagają wiele kobietom osiągnąć piękny, zdrowy wygląd skóry.