IT COSMETICS Your Skin But Better CC+ Illumination SPF 50 + Bye Bye Under Eye Illumination Waterproof Concealer

IT COSMETICS

It Cosmetics Your Skin But Better CC+ Illumination, to następca klasycznej wersji kultowego kremu CC o tej samej nazwie, tym razem o rozświetlającym wykończeniu. Sami rozumiecie, nie mogłam go nie mieć jako że to właśnie promienna, świetlista cera jest tym czego poszukuję w każdym makijażu. Kosmetyk uzupełniłam odpowiednim korektorem pod oczy z tej samej linii – Bye Bye Under Eye Illumination Concealer dbając o spójność makijażu.

 


It Cosmetics Your Skin But Better CC+ Illumination

 

Opakowanie / Formuła

Opalizująca, cukierkowo-różowa tubka wygląda niezwykle kobieco, obiecując produkt pełen subtelnego blasku. Pompkowy aplikator zapewnia higieniczną i niezwykle wygodną aplikację kosmetyku. Jego formuła jest kremowa i ładnie scala się ze skórą przy użyciu gąbeczki do makijażu. Nie pozostawia smug, nieznacznie podkreśla poszerzone pory w strefie T. Daje mocno rozświetlające wykończenie. W składzie znajdziemy substancje czynne o działaniu nawilżającym. Dodatkowo kosmetyk został wzbogacony w  wysoki filtr przeciwsłoneczny na poziomie SPF 50.

 

It Cosmetics Your Skin But Better CC+ Illumination

It Cosmetics Your Skin But Better CC+ Illumination

It Cosmetics Your Skin But Better CC+ Illumination

Odcień / Swatch Fair Light It Cosmetics Your Skin But Better CC+ Illumination

  • to najjaśniejszy odcień z oferty, który jest ciepłym beżem z żółtymi tonami.

 

Trwałość

Niestety jeśli chodzi o trwałość to tutaj się nie zachwycam. Krem wytrzymuje na mojej skórze około 4 godzin po czym zaczyna się ścierać w okolicach brody i skrzydełek nosa co wygląda mało estetycznie. Zdecydowanie bardziej trwała jest jego klasyczna wersja.

🌀 kupisz tutaj 


It Cosmetics Bye Bye Under Eye Illumination Waterproof Concealer

 

Opakowanie / Formuła

Malutka tubka w kolorze identycznym jak kremu CC z tej samej linii to słodycz sama w sobie. Kosmetyk dostępny jest w 6 odcieniach. W składzie znajdziemy składniki odżywcze oraz przeciwstarzeniowe takie jak kolagen czy antyoksydanty. Formuła jest ciężka mocno kremowa i kryjąca. Zakkrywa nawet większe cieni pod oczami, nieznacznie gromadzi się w załamaniach i daje rozświetlające promienne wykończenie.

It Cosmetics Bye Bye Under Eye Illumination Waterproof Concealer

It Cosmetics Bye Bye Under Eye Illumination Waterproof Concealer

Odcień / Swatch Light It Cosmetics Bye Bye Under Eye Illumination Waterproof Concealer

-tutaj również wybrałam najjaśniejszy kolor z kolekcji, który jest neutralno-ciepłym beżem bez wyraźnych różowych podtonów.

swatch It Cosmetics Bye Bye Under Eye Illumination Waterproof Concealer

kosmetyki które polecam

walk
denona
led
denona bloom
denona sunrise
glowgasm
it core
ity illuminate
char glow
grooos 2
groos1
NOWE LUMI
denona sunset
denona gold
holiwod filter

Trwałość

Korektor jeśli chodzi o trwałość spisuje się zdecydowanie lepiej nić krem CC. Zagruntowany pudrem zasadniczo nie wymaga większych poprawek. Nieznacznie gromadzi się w załamaniach, ale nie jakoś bardziej mocno niż inne produkty tego typu.

 

🌀 kupisz tutaj

Którą wersję kremu CC It Cosmetics kupić?

Neistey miłości między nami nie będzie. Krem CC zupełnie nie współgra z moim typem cery będąc bardzo nietrwałym produktem na mojej skórze. Być może kobiety o suchej bądź normalnej cerze będą bardziej zadowolone. Korektor wypada zdecydowanie lepiej. Daje ładne wykończenie i zdecydowanie rozpromienia strefę pod oczami, jednak jego formuła jest ciężka, a ja zdecydowanie bardziej wolę  gdy są lżejsze i bardziej delikatne.

 

⭐️ SPRAWDŹ: It Cosmetics Your Skin But Better ⭐️

 TEST NA ŻYWO IT COSMETICS KREM CC I KOREKTOR POD OCZY

 

 

 

* ten produkt jest cruelty-free

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
It Cosmetics Your Skin But Better CC+ Illumination
Ocena autora
31star1star1stargraygray