Inglot Freedom System Róż 81 i 68 | Moja kompozycja

Inglot Freedom System Róż

Zachwycona kolekcją Inglot x Jennifer Lopez wpadłam w szaleństwo zakupów i oddałam się testom innych kosmetyków marki. Tym razem wybrałam dla siebie dwa róże do policzków w chłodnej i ciepłej tonacji.

 

Inglot Freedom System Róż

Inglot Freedom System Róż

Inglot Freedom System Róż 81 i 68

 

Opakowanie

Do swoich róży wybrałam  podwójną, kwadratową paletę „Inglot Freedom System” , która prezentuje się bardzo solidnie, nowocześnie i minimalistyczne. Zamykane magnetycznie, przydymione, przeźroczyste wieczko, „zadrukowane” zostało nazwą marki. Sam wybór kolorów jest niezwykle bogaty i umożliwia dokładne skomponowanie palety podług osobistych potrzeb.

 

Inglot Freedom System Róż

Inglot Freedom System Róż

 

Inglot Freedom System Róż

 

Inglot Freedom System Róż

 

 

Iglot Freedom System 68 Róż – jest ciepłym, średnio-ciemnym, brzoskwiniowym odcieniem dyskretnie złamanym pudrowo- różowym pod-tonem. Formuła dość sucha, szorstka umiarkowanie napigmentowana, co pozwala na większą kontrolę nad efektem końcowym.

 

Iglot Freedom System 68 Róż

 

 

Iglot Freedom System 81 Róż- chłodniejszy, różowy odcień z fioletowym pod-tonem. Formuła bardziej miękka w porównaniu z poprzednim kolorem i mocniej napigmentowana. Odcień wymaga lżejszej ręki podczas nakładania, ze względu na większą intensywność.

Iglot Freedom System 81 Róż

 

Trwałość

Róże utrzymują się na policzkach przez cały dzień w postaci niezmienionej.

 

🔹 Sprawdź również: Moja kompozycja magnetycznej palety Nabla 🔹
🔹 Sprawdź również: JLo x Inglot kolekcja pełna blasku. 🔹

 

Opinia Inglot Freedom System Róże do policzków | Podsumowanie

 

Wypróbowane przeze mnie róże są doskonałej jakości o świetnej pigmentacji. Dają przepiękny, świeży efekt na policzkach.  Bez najmniejszych problemów się rozcierają, pozwalając stopniować efekt od delikatnego po bardziej wyrazisty. Z całą pewnością przetestuję w przyszłości inne odcienie.Inglot Freedom System Róż

 

Inglot Freedom System do kupienia tutaj.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Inglot Freedom System Róże
Ocena autora
41star1star1star1stargray