Czy warto wypróbować paletkę cieni Huda Beauty Mercury Retrograde? Recenzja

Paletka Huda Beauty – Mercury Retrograde

Paletka cieni marki Huda Beauty – Mercury Retrograde wzbudza dużo emocji w świecie makijażu. Jakie są pierwsze wrażenia? Z jakimi emocjami podchodzić do samego jej widoku na zdjęciach? Z czym kojarzy się Hashtag Huda Mercury Retrograde? Zapraszam do przeczytania dzisiejszej recenzji, by poznać bliżej niniejszy produkt!

Kosmetyki od Huda Beauty

Huda Beauty to marka kosmetyków stworzona przez popularną makijażystkę – Hudo Kattan. Produkty są cenione za swoją jakość oraz designerowski wygląd. Paletka cieni Huda Beauty Mercury Retrograde jest jednym z ich bestsellerów, dlaczego?

Opis produktu

Paleta Mercury Retrograde składa się z 18 odcieni, które mają wiele rozmaitych wariacji kolorystycznych – od matowych, przez perłowe, po brokatowe. Odcienie odważne (takie jak czerwień, pomarańcz) i spokojne (np. złoto, burgund) doskonale łączą się w liczne możliwości i pozwalają na kreatywność.

Mój test produktu

Po otrzymaniu i otwarciu paletki zrobiło na mnie duże wrażenie jej opakowanie. Jest bardzo schludne i eleganckie, a cała paleta trzyma się mocno razem. Jako pierwszy test wybrałam ciepły odcień złota i zaskoczona byłam tym jak idealnie nałożył się na mój powiekę. Kolejnymi kolorkami były matowe odcienie fioletowe i spokojne błyszczące odcienie perłowe, a całe moje doświadczenie przy aplikacji cieni było bardzo swobodne i zrelaksowane.

Podsumowanie

Paleta cieni Huda Beauty Mercury Retrograde to jeden z najlepszych produktów na rynku. Jakość produktu przekłada się na jego cenę, ale trzeba przyznać, że warto było na nią wydać pieniądze. Kolory, jakość i opakowanie – wszystko na wysokim poziomie. Polecałabym ją to wszystkich kobiet o każdym kolorze skóry i na każdą okazję!