Odkryj magię piękna z kosmetykami Heleny Rubinstein

Wstęp

Jeśli kobieta szuka kosmetyków, które wykonają cuda z jej skórą, zawsze powinna zwrócić uwagę na markę założoną przez legendę branży kosmetycznej – Helenę Rubinstein. Zestawy kosmetyków stosowane przez tę damę, a następnie przez miliony innych kobiet na całym świecie, stały się ikonami piękna i pożądanym modelem do naśladowania.

Historia

Helena Rubinstein urodziła się w Krakowie, skąd w młodym wieku przeniosła się do Australii, gdzie otworzyła swoje pierwsze salony kosmetyczne. Wyprzedzała wtedy swoje czasy i stosowała unikalne metody pielęgnacji, takie jak "dieta na skórę" czy przenoszenie kosmetyków na produkty przeznaczone do eksploatacji domowej.

Składniki aktywne

Kosmetyki Heleny Rubinstein składają się wyłącznie z najlepszych naturalnych składników. Odżywcze oleje, bogate białka, mikroelementy i ekstrakty roślinne, które ożywiają i pielęgnują skórę, a także zapewniają jej zdrowy i młody wygląd.

Kosmetyki Heleny Rubinstein

Krem odżywczy do twarzy

Ten krem to niemal kultowy produkt, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kobiet. Składające się na niego składniki naturalne i bogate białka zapewniają oczyszczającą działanie na skórę, usuwają martwy naskórek i sprawiają, że skóra jest miękka i odżywiona.

Serum do włosów

Pozwala na przywrócenie naturalnego blasku włosów oraz wzmocnienie ich struktury. Zdrowe i lśniące włosy to marzenie każdej kobiety, a serum Heleny Rubinstein może pomóc w spełnieniu tego marzenia.

Krem do rąk

Odpowiednie nawilżanie dłoni jest niezwykle ważne, szczególnie w przypadku kobiet, które z racji wykonywanego zawodu, często mają styczność z wysuszającymi skórze substancjami. Krem do rąk Heleny Rubinstein dostarcza skórze odpowiedniej dawki wilgoci, dzięki czemu dłonie są miękkie i gładkie.

Podsumowanie

To, co działa dla Heleny Rubinstein, z pewnością zadziała też dla Ciebie. Jeśli chcesz odmienić swoją skórę czy włosy, koniecznie skorzystaj z produktów tej marki. To drobiazgi, które wprowadzą wielkie zmiany w Twojej pielęgnacji i zapewnią Ci piękno na lata.