Testujemy Golden Rose Matte Lipstick Crayon – recenzja z wykorzystaniem swatchy

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaką matową pomadkę w kredce warto wypróbować? Ja tak, dlatego postanowiłam przetestować Golden Rose Matte Lipstick Crayon – pomadkę w kredce, która od jakiegoś czasu króluje na rynku kosmetycznym. Co o niej myślę?

Poznaj Golden Rose Matte Crayon

Golden Rose Matte Crayon to matowa pomadka w kredce, która zyskała uznanie wśród wielu kobiet na świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na swój skład, który pozwala utrzymać intensywny kolor na ustach przez wiele godzin. Dostępna jest w wielu kolorach, dzięki czemu każda z nas może znaleźć idealny odcień dla siebie.

Warto też wspomnieć o opakowaniu, które jest bardzo praktyczne i umożliwia precyzyjne nakładanie pomadki na usta.

Golden Rose Matte Lipstick Crayon – najlepsza matowa pomadka w kredce?

Postanowiłam przetestować Golden Rose Matte Crayon, aby sprawdzić, czy rzeczywiście jest to najlepsza matowa pomadka w kredce na rynku. Zacznę od tego, że wybór kolorów jest naprawdę szeroki – sama miałam trudność zdecydować, który odcień wybiorę.

Ostatecznie postawiłam na kolor 11 – to głęboki rudy, który z pewnością przyciąga wzrok. Nakładanie pomadki było bardzo łatwe i precyzyjne, dzięki ergonomicznemu kształtowi opakowania.

Jednak to, co zrobiło na mnie największe wrażenie, to trwałość koloru. Pomadka utrzymywała się na moich ustach przez wiele godzin, nie musiałam jej poprawiać nawet po jedzeniu czy piciu.

Swatche – czyli jak prezentują się kolory na ustach

Swatche to próby kosmetyków, które umieszcza się na skórze, aby zaprezentować ich kolory. W przypadku pomadek w kredce również możemy użyć swatchy – polega to na nakładaniu koloru na usta, aby zobaczyć, jak będzie się prezentować na naszych ustach.

Takie swatche są bardzo pomocne przy wyborze koloru pomadki. Na moim profilu Instagram (@nazwa_profilu) możesz zobaczyć zdjęcia swatchy Golden Rose Matte Lipstick Crayon w różnych odcieniach.

Golden Rose Matte Lipstick Crayon – moja opinia

Moja opinia o Golden Rose Matte Lipstick Crayon jest bardzo pozytywna. Pomadka ma mnóstwo zalet, w tym trwałość, szeroki wybór kolorów i łatwość aplikacji.

Jedyną wadą, jaką udało mi się zauważyć, jest fakt, że wraz z upływem czasu pomadka może podkreślać suche miejsca na ustach. Warto więc wcześniej zadbać o odpowiednie nawilżenie ust.

Podsumowując, jeśli szukasz matowej pomadki w kredce o intensywnym kolorze i długiej trwałości, to Golden Rose Matte Lipstick Crayon z pewnością Cię zadowoli.

Najlepsze kolory Golden Rose Matte Crayon

Teraz kilka słów na temat najlepszych kolorów Golden Rose Matte Crayon, które moim zdaniem warto wypróbować.

1. Golden Rose Matte Crayon 10

Ten odcień to piękna, głęboka czerwień, która sprawi, że Twoje usta będą wyglądać zmysłowo i uwodzicielsko.

2. Golden Rose Matte Crayon 18

Jest to intensywny róż, który nada Twojemu makijażowi świeżości i romantycznego wyrazu.

3. Golden Rose Matte Crayon 21

Ten odcień to miks różu i brązu, który idealnie pasuje do każdego typu urody. Jest bardzo elegancki i subtelny.

4. Golden Rose Matte Crayon 28

To z kolei ciemny, intensywny bordo, który sprawi, że Twoje usta będą zwracać uwagę przy każdej okazji.

Podsumowanie

Golden Rose Matte Lipstick Crayon to matowa pomadka w kredce, która z pewnością zaskoczy Cię swoją trwałością i intensywnością kolorów. Jeśli szukasz pomadki, która utrzyma się na ustach przez wiele godzin i nie wymaga ciągłych poprawek, to warto wypróbować Golden Rose Matte Crayon.

Moje ulubione odcienie to 11 i 28, ale warto też eksperymentować z innymi kolorami, ponieważ wybór jest naprawdę szeroki.

Czy Golden Rose Matte Lipstick Crayon jest najlepszą matową pomadką w kredce na rynku? To kwestia indywidualna, ale na pewno warto dać jej szansę i przetestować ją na swoich ustach.