Fenty Beauty Diamond Bomb How Many Carats ?! – diamentowy rozświetlacz od Rihanny

Fenty Beauty Diamond Bomb How Many Carats ?!

Fenty Beauty Diamond Bomb How Many Carats ?! to rozświetlacz zapewniający intensywny błysk miliona diamentów. Intensywny, nietypowy, przeznaczony do odważnych makijaży jest odpowiednim kosmetykiem dla prawdziwych wielbicielek połysku.Fenty Beauty Diamond Bomb How Many Carats ?!


Recenzja Fenty Beauty Diamond Bomb How Many Carats ?!

 

Opakowanie i Formuła

Opakowanie jak zawsze w przypadku kosmetyków Rihanny robi wrażenie! Lustrzane wzbogacone drobinkami, plastikowe opakowanie w kształcie plastra miodu kryje lusterko i sam produkt. Formuła jest totalnie nietypowa, miękka i bardzo jedwabista. Kosmetyk spokojnie możemy aplikować pędzlem jak i opuszką palca uzyskując drobinowy, srebrny połysk na transparentnej podstawie. Nie jest to zdecydowanie efekt lustra, a wyraźny brokat. Jak wiecie ja tego typu wykończenia w rozświetlaczach nie lubię, a zakupiłam go wyłącznie w celu stosowania jako toper na ulubione cienie i w tej roli sprawdza się znakomicie.

Fenty Beauty Diamond Bomb How Many Carats ?!

Fenty Beauty Diamond Bomb How Many Carats ?!

Fenty Beauty Diamond Bomb How Many Carats ?!

💎 Sprawdź również: Miętowy rozświetlacz inny niż wszystkie! 💎
💎 Sprawdź również: Fenty Beauty podkład, którego nie lubię. 💎

Trwałość

Produkt nakładany na powieki po około 6 godzinach zaczyna migrować w załamania. Aplikowany  jako rozświetlacz utrzymuje się przez cały dzień.

Fenty Beauty Diamond Bomb How Many Carats ?!

 

swatch Fenty Beauty Diamond Bomb How Many Carats ?!


Czy warto kupić Fenty Beauty Diamond Bomb How Many Carats ?!

 

Jeżeli jesteś osobą która lubi drobinowe rozświetlenie na transparentnej bazie, to z całą pewnością będziesz zadowolona z efektu jaki taje rozświetlacz od Riri. Tolerujesz wyłącznie lustrzany błysk? Omijaj kosmetyk z daleko, bo z całą pewnością nie jest on stworzony z myślą właśnie o Tobie, chyba, że podobnie jak ja masz ochotę stosować go jako toper na powieki, ale tutaj napiszę Ci szczerze, są zdecydowanie tańsze i równie dobre produkty tego typu!

 

Kupisz tutaj.

* ten produkt jest cruelty-free

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Fenty Beauty Diamond Bomb How Many Carats ?!
Ocena autora
31star1star1stargraygray