Eveline Cosmetics Liquid Control HD – Test podkładu czy naprawdę jest taki świetny?

Eveline Cosmetics Lqiuid Control HD

Ostatnio doszłam do wniosku, że w ciągu ostatnich miesięcy chyba każda firma kosmetyczna począwszy od tych wysokopółkowych po drogeryjne postawiła sobie za punkt honoru zaprezentowanie własnej wersji długotrwałego podkładu o lekkiej konsystencji. Nie inaczej sprawa ma się Eveline Cosmetics, która promuje innowacyjny podkład, o przedłużonej trwałości, dającej efekt skóry jak u dziecka. Poznaj  Liquid Control HD i przekonaj się razem ze mną jak to z tym podkładem właściwie jest.

recenzja Eveline Cosmetics Lqiuid Control HD

Eveline Cosmetics Lqiuid Control HD

Recenzja
Eveline Cosmetics Liquid Control HD

 

Opakowanie i formuła

Szklane, całkiem elegancko i minimalistycznie wyglądające opakowanie posiada pipetkowy aplikator ułatwiający precyzyjne odmierzenie ilości kosmetyku jaką potrzebujemy do pokrycia całej twarzy. A uwierzcie mi, że ze względu na ogromne nasycenie produktu pigmentem potrzebujemy bardzo niewiele. Formuła jest wodnista, lejąca i beztłuszczowa co ma zapobiegać zapychaniu cery. Kosmetyk przepięknie scala się ze skórą zarówno przy użyciu gąbeczki jak i pędzla. Nie podkreśla suchych skórek, ani porów. Wykończenie daje matowe, ale nie płaskie i nie suche. Krycie budujemy maksymalnie do delikatnego średniego, ale za to efekt jaki uzyskujemy jest bardzo naturalny i naprawdę ładny. W porównaniu do Kobo Mattifying Liquid Foundationtutaj mamy zdecydowanie delikatniejsze krycie. Nie zauważyłam problemów we współpracy podkładu z pudrami zarówno sypkimi jak i w kamieniu.

Eveline Cosmetics Lqiuid Control HD

Eveline Cosmetics Lqiuid Control HD

 

 

Odcień 010 LIHGT BEIGE

Odcień Light Beige jest najjaśniejszym dostępnym kolorem z ciepłym pod-tonem, dla mnie  jest za ciemny. Niestety dla prawdziwych bladziochów prawdziwym wyzwaniem może pozostać dobór właściwego odcienia, ponieważ mamy zaledwie do dyspozycji 6 wariantów kolorystycznych.

Eveline Cosmetics Lqiuid Control HD

opinia Eveline Cosmetics Lqiuid Control HD

 

 

Eveline Cosmetics Lqiuid Control HD

💫  Czy istnieje tani i dobry podkład matujący?

Trwałość

Makijaż utrzymuje się bez problemu przez cały dzień, nie rozwarstwia się, ani nie ściera.

Eveline Cosmetics Lqiuid Control HD

 

Eveline Cosmetics Lqiuid Control HD

 

Podobne podkładu tutaj:</h5>

Opinia Eveline Cosmetics Liquid Control HD
| Czy warto kupić?

 

„Liquid Control HD” w moim osobistym rankinku uplasował się całkiem wysoko wśród kosmetyków z drogeryjnej półki. Bardzo podoba mi się efekt jaki daje na skórze. Ujednolicenie koloru, zmatowienie, ale bez efekt ciężkości i suchości stanowi idealną opcję dla kobiet ze skórą dojrzałą, gdzie mniej niejednokrotnie znaczy więcej. Z całą pewnością będę po niego sięgać, szczególnie w okresie letnim, ze względu na lekką formułę i duży komfort noszenia.

 

Tutaj kupisz wspomniany podkład.

 

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Eveline Cosmetics Liquid Control HD
Ocena autora
41star1star1star1stargray