Erborian Bamboo Glow Recenzja – Krem z efektem rosy ?!

Erborian Bamboo Glow

Krem z efektem rosy? Owszem, cokolwiek by to oznaczać nie miało, marka Erborian prezentuje całkowicie nowy produkt aktywator perfekcyjnej skóry Bamboo Glow. Ten hybrydowy krem ma za zadanie jednocześnie nawilżać cerę, likwidować oznaki zmęczenia i zapewniać jej piękne rozświetlenie. Jak jest naprawdę? Przekonajmy się.

Erborian Bamboo Glow

 


Recenzja Erborian Bamboo Glow

Opakowanie i Formuła

Erborian Bamboo Glow” znajduje się w różowo-limonkowej tubce z przepięknym efektem ombre. Sam design i kolorystyka przywodzi na myśl wiosnę. Innowacyjna wodno-żelowa formuła Bamboo Waterlock  zapewnia natychmiastowe rozświetlenie i nawilżenie cery. Krem szybko się wchłania i delikatnie, absolutnie nienachalnie  rozpromienia cerę, dając naturalny efekt glow. Nie jest to błysk, czy też efekt mokrej skóry, a raczej bardzo delikatne rozświetlenie.

Efekty stosowania:

Natychmiastowo po aplikacji skóra jest wyraźnie rozpromieniona i wygląda na wypoczętą. Krem nawilża w stopniu umiarkowanym i prawdopodobnie właścicielki skóry bardziej suchej od mojej mogą wymagać dodatkowego nawilżenie.

Dla kogo?

Erborian Bamboo Glow” powinien sprawdzić się zarówno w przypadku cery normalnej i mieszanej.


Opinia Erborian Bamboo Glow i jak to jest z tym efektem rosy?


„Erborian Bamboo Glow”  jest ciekawym produktem, godnym uwagi. Efekt jaki daje trochę przypomina mi ten jaki osiągam przy pomocy By Terry CC Lumi Serum, tylko trochę delikatniejszy. Skóra wygląda młodo i promiennie. Kosmetyk sprawdzi się również stosowany jako baza pod makijaż, ponieważ bez najmniejszego problemu współpracuje ze wszystkimi podkładami i nie zapycha.

Krem kupisz tutaj.

* ten produkt jest cruelty-free

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Erborian Bamboo Glow