Który tani korektor pod oczy warto wybrać? Sprawdź nasz ranking!

"Dobry, tani korektor pod oczy jest jak Mikołajek w łapach. Chcesz go mieć, ale zwłaszcza – nie zapłacić za niego przesadnie. Tym bardziej, że przy podkreśleniu spojrzenia warto posłużyć się innymi kosmetykami, a ich łączna cena może zepsuć zabawę. Na szczęście nie musisz się o to martwić, bo między pełnymi hajsem korektorami, a tanią tandetą stoi cały szereg wyjątkowo skutecznych i jeszcze bardziej oszczędnych produktów. W tym artykule zaprezentujemy ranking, który pozwoli Ci wybrać idealny korektor pod Twoje oczy, bez zbędnego wydawania pieniędzy.

1. Korektor NIVEA 2w1

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje korektor NIVEA 2w1. Produkt ten jest godnym uwagi dzięki swojej podwójnej formule, która pozwala ujednolicić koloryt skóry i zniwelować oznaki zmęczenia. Dzięki dziedzicznej burzy w butelce żółty korektor zamienia się w skórkowy, a brązowy w cielisty.

2. Korektor MAYBELLINE Instant Anti-Age

Drugie miejsce w naszym rankingu zajmuje korektor Instant Anti-Age marki Maybelline. Dzięki swojej lekkiej, ale mocno napigmentowanej formule, koryguje oznaki zmęczenia, wyrównując koloryt skóry. Posiada oprawę kostrzaną, co pozwala go przenosić bezpośrednio na obszar pod oczami, bez zbędnego dotykania naszych warg.

3. Korektor BOURJOIS Radiance Reveal

Trzecie miejsce na podium zajmuje korektor Radiance Reveal marki Bourjois. Jego zalety to: niska cena i duża wydajność. Korektor ten zniweluje zmęczenie, zwęzi mroczki i udoskonali kolor skóry.

4. Korektor MAX FACTOR Mastertouch

Czwarte miejsce w naszym rankingu otrzymał korektor Mastertouch marki Max Factor. Jeżeli szukasz kosmetyku, który zniweluje oznaki zmęczenia, a jednocześnie ukryje zaczerwienienia, ten korektor jest dla Ciebie. Ma formę kremowej kości, która pozwala go łatwo rozprowadzić i osiągnąć efekt makijażu tak, jakbyśmy nigdy nie spały.

5. Korektor RIMMEL Hide The Blemish

Na piątym miejscu plasuje się korektor Hide The Blemish marki Rimmel. Produkt ten jest znany z tej dobrej strony reklamy, ale też z dobrej strony na twarzy. Jest bardzo wydajny, posiada kremową formę, a dzięki użyciu specjalnego pędzelka idealnie pokrywa niedoskonałości skóry.

Podsumowanie

Który korektor pod oczy jest dobry i tani? Otóż to, który wnosząc na Twój codzienny rytuał wizerunkowy skuteczność, nie zrujnuje Twojego budżetu. Wszystkie prezentowane przez nas kosmetyki spełniają te wymagania, a dodatkowo dostępne są niemal w każdej drogerii. Wybierz swój korektor i rozświetl swoje spojrzenie!"